• Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi: Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi ile 2 saat boyunca farklı açılardan çekimleniriz yapılacak. Tüm bu çekimler sırasında Kapadokya'nın otantik atmosferini en iyi şekilde göreceksiniz. Tarihe tanıklık etmiş mağalarda pek çok hissi aynı anda yaşayacaksınız.
  • Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi: Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi ile 2 saat boyunca farklı açılardan çekimleniriz yapılacak. Tüm bu çekimler sırasında Kapadokya'nın otantik atmosferini en iyi şekilde göreceksiniz. Tarihe tanıklık etmiş mağalarda pek çok hissi aynı anda yaşayacaksınız.
  • Kapadokya mağara
  • 2 saat farklı açılardan çekim
Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi ile 2 saat boyunca farklı açılardan çekimleniriz yapılacak. Tüm bu çekimler sırasında Kapadokya'nın otantik atmosferini en iyi şekilde göreceksiniz. Tarihe tanıklık etmiş mağalarda pek çok hissi aynı anda yaşayacaksınız.

Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi


Kapadokya, insanı doğası ile kolayca büyüleyebilen bir bölge. Bu yüzden de hayatınız boyunca tekrar tekrar bakacağınız fotoğraflara sebep olma konusunda fazlasıyla başarılı. Fakat dileyen misafirler bu fotoğraf hobisini bir adım daha ileri taşıyıp, Kapadokya mağaralarında yapılan profesyonel fotoğraf çekimlerinin de bir parçası olabiliyor. Klasik dış çekim fotoğrafçılığının aksine, mağara fotoğraf çekimleri daha spesifik bir konsept içinde çalışıyor. Bölgenin eşsiz ve gizemli mağaralarında yapılan fotoğraf çekimleri, misafirlere unutulmaz anlar yaşatıyor. HTR Tour tarafından düzenlenen Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi ile eşsiz fotoğraflara sahip olacaksınız. Peki Kapadokya mağara fotoğraf çekimi nedir, katılmak isteyen misafirleri nasıl bir süreç beklemektedir? Gelin, merak edenlerin mağara fotoğraf çekimi konseptiyle ilgili bilgi almak için kullanabileceği bir yolculuğa çıkalım.

Nefes kesen mağaralar

Çekimler, büyüleyici bir doğaya sahip Kapadokya'nın mağaralarında yapılıyor. Hem misafirlerin hem de fotoğraf ekibinin rahatlığı için geniş ve ferah bölgeler seçiliyor. Ferah ve geniş olmasının yanında, daha kaliteli fotoğraflar çekilebilmesi için bölgenin yeterince ışık almasına da dikkat ediliyor.

Çekimlerin yapıldığı mağaralar, yalnızca fotoğrafların güzelliğine katkıda bulunmuyor. Aynı zamanda çekime giden misafirlere de unutulmaz manzaraları yakından görme fırsatı veriyor. Tabi ki bu, bölgedeki mağaralar ve yeraltı şehirleri konusunda ağzınıza bir parça bal çalmaktan öteye gitmiyor. Fakat emin olun, o harika manzaraları bu kadar yakından gördükten sonra, tam bir mağara gezisi istemeniz işten bile değil.

Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi Organizasyonu

Fotoğrafların çekildiği mağaralar eşsiz bir güzellikte olsalar da, bu tek başına muazzam bir fotoğraf çıkması için yeterli değil. İşte bu noktada devreye çekim ekibinin yeteneği ve kalitesi devreye giriyor. Hayalinizdeki fotoğrafa ulaşmanız için herkes fazlasıyla çaba gösteriyorlar. Çekim ekibine düşen her şey sorunsuzca ilerliyor, fakat sizi de sürecin içine katmayı ihmal etmiyorlar. İsteklerinize ve beklentilerinize önem verildiğini hissediyorsunuz.
Çekimler sırasında bazen farklı sebeplerden dolayı çekim ekibinin hazırlıklarının bitmesini bekleyebiliyorsunuz. Bu durum genellikle doğal ışığa göre ekipman ayarlamak, yada hava durumuna göre yapılan değişiklikler oluyor. Fakat bu bekleme süreci sırasında da çekim ekibi sizi rahat hissettirmek için elinden geleni yapıyor.

Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi Konseptleri

Misafirler, çekimlerde giyecekleri kıyafetleri seçmek konusunda özgür. İsteyen kendi kıyafetini getirebilirken, isteyen çekim ekibinin elinde bulunan kıyafetlerden kiralayabiliyor. Kıyafet kiralama opsiyonunu seçerseniz, seçeneklerinizin gayet çeşitli olduğunu görüyorsunuz. Yöresel kıyafetlerden, elbise ve takım elbiseye kadar farklı dokularda birçok kıyafeti bulmanız mümkün. Kiralayabileceğiniz kıyafetler temiz ve hijyenik bir durumda size sunuluyor. Hijyen konusuna fazlasıyla önem veren insanlardansanız, bu konuda da içinizi ferah tutabilirsiniz.
Kıyafet seçiminin misafirlere bırakılması fotoğrafların konsepti ve misafirlere kazandıracağı anılar konusunda büyük bir çeşitlilik sağlıyor. Misafirler, gelinlik ve damatlık gibi kıyafetlerini kendileri getirip nişan, düğün veya özel gördükleri herhangi bir günü ölümsüzleştirebiliyor. Özel bir gün olmasa bile, sizin için anlamlı ve değerli bir kıyafet ile yer aldığınız fotoğraflar, doğal olarak o fotoğraflara ayrı bir değer katıyor.

İsteğe Göre Ekstra İmkanlar

İsteyen misafirlerin, çekimler konusundaki birçok farklı alanda değişiklik veya eklenti yaptırabiliyor. Bu değişiklikler veya eklentiler çekimin ücreti ve süresi üzerinde oynama olmasına neden olabiliyor. Örneğin çekimin yapılmasının planlandığı orijinal alanı sevmemeniz halinde, değişikliğe gitmeniz mümkün. Veya çekimler dışında kuaföre gidip, çekim alanına gelene kadar saç ve makyajınızın bozulacağı gibi bir korkunuz varsa, çekim ekibinin size sağlayacağı kuaförden de yararlanabiliyorsunuz.
Kapadokya'daki mağara konseptli fotoğraf çekimlerini, en geniş hali ile böyle açıklayabiliriz sanırım. Her yönden kaliteli ve farklı olan bu konsept, sizde de ayrı bir yer edinecektir. Unutulmaz fotoğraflar çekilmeniz, ve hayatınız boyunca o fotoğraflara bakıp gülümsemeniz dileğiyle.

DAHİL OLANLAR:
Transfer
2 saat fotoğraf çekimi
Mağara konsept

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KEM140522
LOKASYON:
Kapadokya
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Kendi aracımızla misafirimizi otelinden alıyoruz.
BİTİŞ:
Çekimden sonra misafirimizi oteline bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

175$

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kapadokya Mağara Fotoğraf Çekimi ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.