Seyir Turları

Çıkış Tarihi
SEYİR TURLARI LİSTELENİYOR
 • Gün Batımı Seyir Turu

  Kapadokya'da gün doğumu ve gün batımı eşsiz kareler yakalamak ve ortaya çıkan manzaraları seyretmek için en iyi zamanlardır. Kapadokya gün batımı seyir turu ile…
  1 Saat
  Diger
  60$
  Detaylar
 • Gün Doğumu Turu & Balon Seyir Turu

  Balon İzleme Turu ile ayaklarınız yerden kesilmeyecek ama attığınız her adım size hayranlık uyandıracak. Kapadokya’da gün doğumu ile birlikte balonların havalandığını…
  1 Saat
  Diger
  60$
  Detaylar


Kapadokya'nın gün doğumu ve gün batımı izlenmesi en keyifli anlarıdır. Bu zamanlarda eşsiz güzellikte fotoğraflar yakalanmaktadır. Özellikle bölgeye dair güzel kareler yakalamak için bu turlar mutlaka tavsiye edilmektedir. Güneşi selamlamak ve güneşle vedalaşmak bu bölgede çok farklıdır. Özellikle gün doğumunda balon izleme imkanı bu turları ayrıcalıklı kılmaktadır.

Kapadokya’da gün doğumu ile birlikte balonların havalandığını göreceksiniz. Sıcak hava balonlarının kalktığı noktalar aşağı yukarı bellidir. Görsel şölenin en güzelini sunan balonlar, bu turda sizin rehberiniz olacak. Yalnızca balonları takip edeceksiniz. Ardından en güzel göründükleri noktalarda durup balonları seyredeceksiniz. Balon izleme turu ile en güzel fotoğrafları çekebileceksiniz.

Kapadokya bölgesinde Balon İzleme Turu yaparken pek çok manzarayla karşı karşıya kalacaksınız. Elbette balonlar tur boyunca gözlerinizin önünde olacak. Bir de peri bacaları manzarası var ki, yukarıda balonlar aşağıda peri bacaları belki aşık olacaksınız. Böylesine yoğun duygular yaşamak içinizi kıpır kıpır edecek.