Evlilik Teklifi

Çıkış Tarihi
EVLİLİK TEKLİFİ LİSTELENİYOR
 • Vadide Gündoğumu Ya Da Günbatımı Evlilik Teklifi

  Kapadokya vadileri evlenme teklifi için oldukça uygun bir atmosfere sahiptir. Eğer ki gün doğumunda ya da gün batımı manzarasında bir organizasyon ayarlıyorsanız…
  1 Gün
  Diger
  275$
  Detaylar
 • Vadide Gün Doğumu Evlilik Teklifi

  Gün doğumunun en güzel izlendiği Kapadokya vadilerinden birisi olan Aşk Vadisi'nde pek çok organizasyon yapılmaktadır. Bunlardan birisi de Vadide Gündoğumu evlilik…
  1 Gün
  Diger
  220$
  Detaylar
 • Kapadokya Sinema Konsepti Evlilik Teklifi Ve Fotoğraf Çekimi

  Kapadokya'nın en özel konseptlerinden birisi olan Sinema Konseptli Evlilik Teklifi ve Fotoğraf Çekimi sırasında oldukça keyifli anlar yaşayacaksınız. Her tarafın…
  1 Gün
  250$
  Detaylar
 • Vadide Evlilik Teklifi

  Kapadokya'nın birbirinden farklı hikayelere sahip vadileri vardır. Bu vadiler özellikle romantik yapıları ile ön plana çıkar. Böylece birçok çift için Kapadokya…
  1 Gün
  Diger
  250$
  Detaylar


Harika bir ortamda partnerinizle olan birlikteliğinizi taçlandırmak isterseniz Kapadokya evlilik teklifi tam size göre. Burada evlilik teklifi için pek çok seçeneğiniz var. Balonda evlilik teklifinden gün batımında evlilik teklifine kadar dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik Kapadokya manzarasının tadını çıkararak çalışanların çiçeklerle süslediği bir ortamda unutamayacağınız bir an yaşayacaksınız. Çiçeklerle yapılan süslemeler, çiçek kokuları, Kapadokya manzarası size romantik bir şölen sunacak.

Kapadokya evlilik teklifi için dilerseniz tur organizasyonları içerisinde yapabilirsiniz. Kapadokya balon turu bunlar arasında en popüler olanıdır. Bunun dışında ATV turu, at turu ve araba turları eşliğinde de evlilik teklifi yapmak mümkün. Balon turu dışında diğer turlar için gün batımını tercih edebilirsiniz. Güneşin batışıyla Kapadokya oldukça romantik bir yere dönüşecektir.

HTR Tur ile tüm bu konseptleri sizlere özel hazırlamak mümkün. Dillere pelesenk olacak bir organizasyon için bizimle iletişime geçin. İstediğiniz organizasyonu anlatın biz planlayalım.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi

Bölgedeki en güzel organizasyonların başında gelen Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi ile sizin için kusursuz bir plan yapacaklar. Organizasyon detaylarıyla ilgili HTR Tur ile tüm detayları konuşup istediğiniz nitelikte bir evlenme teklifi olacağının garantisini verebiliriz.

Kapadokya’da balon turu yılın 365 günü yapılmaktadır. Elbette hava koşulları engel olmadığı müddetçe. Rüzgarın şiddeti balonlar için oldukça önemlidir. Balonlar, rüzgarın akımını yakalama prensibiyle yükselip alçalarak gideceği yöne ilerler. Balon turu için en uygun zaman bahar mevsimleridir. Balon turları sabah 05.00 ile 06.00 saatleri arasında gün doğmadan hemen önce başlamaktadır.

Kapadokya semalarında dolaşırken heyecanınıza mükemmel bir manzara eşlik edecek. Süslenmiş balon içerisinde Kapadokya’da süzülürken bir pankart ile evlilik teklifiniz ortaya çıkacak. İsterseniz pankarta resim bastırabilirsiniz. Ekstra bir yazı istiyorsanız bunu da HTR Tur ile planlayabilirsiniz.

Balonda Evlilik Teklifi

Balonda Evlilik Teklifi yapmak için öncelikle Kapadokya evlilik teklifi rezervasyonlarını incelemelisiniz. Balon turu oldukça popüler bir tur olduğundan Balonda Evlilik Teklifi randevuları hızlıca tükeniyor. Ayrıca balon turuna katılmak için sağlıklı bir birey olmanız yetiyor. Yakın dönemde ameliyat olmuş kişilere ve ayakta durma ile problemi olan kişilere balon turu önerilmiyor. Bunun için doktorunuzdan onay almanızı öneriyoruz.

Evlilik teklifinin iyi planlanmış olması gerekmektedir. Bu yüzden işinizi şansa bırakmanızı önermiyoruz. HTR Tur ile sorunsuz ve güzel bir organizasyon ayarlayabilirsiniz.

Günün ilk ışıkları gökyüzü ve balonlar rengarenk bir ortam sunarken, organizasyonun keyfini çıkaracaksınız. Uçuş boyunca yaklaşık 6 kilometrelik bir alanı dolaşacaksınız. Uçuşun 50. dakikasından itibaren her şey çok daha güzel olacak. Siz sadece anın keyfini çıkarmaya bakın.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Hazırlığı

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi için ilk olarak otelden alana transferiniz sağlanacak. Günün erken saatlerinde güzel bir kahvaltı yapacaksınız. Daha sonra balonların hazırlanışı izleyebilirsiniz. Kapadokya’nın simgesi haline gelen sıcak hava balonların hazırlanışı, masalsı bir görüntüyü gözlerinizin önüne serecektir. Balonların yanı sıra burada eşsiz vadi manzaraları da sizleri yalnız bırakmayacak. Görevliler her şey hazır olduğunda size haber verecek ve bu harika organizasyon başlayacak.

1 saat boyunca sıcak hava balonuyla Kapadokya’nın tüm güzelliklerine şahit olacaksınız. Balon turunun 50. dakikasında Kapadokya evlilik teklifi organizasyonunuz başlayacak. Pankartları açacaklar ve gökyüzünün maviliği eşliğinde harika bir an yaşayacaksınız. Balondan iner inmez sizin için hazırlanmış bir masa olacak. Masada sizin için hazırlanmış özel çiçeklerle karşılanacaksınız. Ardından isteğinize bağlı olarak alkollü ya da alkolsüz şampanya eşliğinde pastanızı kesip güzel bir kutlama yapacaksınız.

Kapadokya Vadide Evlilik Teklifi

Yalnızca Kapadokya’nın doğası ile baş başa kalmak istiyorsanız Kapadokya Vadide Evlilik Teklifi'ni düşünebilirsiniz. Daha sade bir paket olan vadide evlilik teklifi minimal bir organizasyon isteyenler için ideal. Ne var ki Kapadokya’nın manzarası hiç de minimal değildir.

Kapadokya’nın yüksek tepeli pek çok ünlü tepesi vardır. Bu tepeler volkanik sert kayaçlardan oluşmaktadır. Kızılçukur, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Devrent Vadisi ve Zemi Vadisi bölgenin yüksek vadilerinden bazılarıdır. Her vadinin kendisine ait bir hikayesi ve güzelliği vardır. Bu vadilerde yürüyüş turları, ATV turları, at turları ve arabalı turlar düzenlenmektedir. İsterseniz bu turlara katılabilirsiniz.

Eğer vadide harika bir manzara eşliğinde evlilik teklifi yapmak istiyorsanız. Gün doğumu ve gün batımı saatlerini tercih edebilirsiniz. Vadiler güneş ışıklarını içlerine çekerek peri bacaları ile bir bütün oluşturacak. İnanılmaz romantik bir an ile baş başa kalacaksınız.

Kapadokya Evlilik Teklifi Vadi Organizasyonu

Kapadokya Evlilik Teklifi Vadi organizasyonu için HTR Tur ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en iyi olanı birlikte seçeceğimizden şüpheniz olmasın. Vadide Evlilik Teklifi yapmak için günün her saati uygundur. Bu saatlerde randevu bulmanız daha kolaydır. Eğer hızlı ve iyi bir organizasyon yapmak istiyorsanız Kapadokya Vadide Evlilik Teklifi organizasyonu düşünebilirsiniz.

İlk olarak otelden alana transferiniz sağlanacak. Siz yüksek bir tepeden manzarayı seyrediyor olacaksınız. Tam o sırada pankartlar ve süsler ortaya çıktığında şölen edasıyla bir evlenme teklifi edeceksiniz. Şampanya ve pasta eşliğinde eşsiz 1 saat boyunca keyifli dakikalar yaşayacaksınız. Size başka ikramlar da sunulduktan sonra organizasyon bitecek. Tekrar otelinize transferinizi sağlayacaklar.

Kapadokya ATV Turu Evlilik Teklifi

Biraz heyecan biraz aksiyon dolu bir organizasyon düşünüyorsanız Kapadokya ATV Turu Evlilik Teklifi tam size göre. ATV turu ile geçirdiğiniz süre boyunca çok eğleneceksiniz. Kapadokya’nın engebeli arazilerinin tozunu attıktan sonra romantik bir ortam sizi bekliyor olacak.

Kapadokya Evlilik Teklifi için sizlere pek çok seçenek sunuyor. ATV Turu Evlilik Teklifi de bu organizasyonlar arasında en sevilenlerden birisidir. Ayrıca bölgeyi keşfetmek için en iyi aktivitelerdendir. Güllüdere ve Kızılçukur vadilerinde çamura batarak Kapadokya’ya karışacaksınız. Doğal olduğu kadar tarihi hikayeler barındıran bu vadiler keşfedilmeyi bekliyor.

Daha önce ATV turu yapmadıysanız, ATV kullanmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat tam tersine, ATV sürmek hem zor değil hem de gayet güvenlidir. ATV motorlar, dört mevsimde ve her koşulda kullanmak için dizayn edilmiştir. Kapadokya’da ATV kullanmaya başlamadan önce ısınma turları yapacaksınız. Bunun yanı sıra kask ve bone gibi ekipmanlarınızı da takacaksınız.

Kapadokya Evlilik Teklifi ATV Turu

Kapadokya Evlilik Teklifi ATV Turu eşliğinde sizlere oldukça farklı bir konsept sunuyor. Üstelik bu tur için sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar bir organizasyon tercihi yapabilirsiniz. Fakat en güzel saatlerin gün batımı saatleri olduğunu belirtmek isteriz. ATV Turu için hava durumu pek önemli olmasa da evlilik teklifi edeceğiniz gün için sakin bir havayı tercih etmenizi öneririz. HTR Tur ile tüm bu detayları planlayabilirsiniz. Romantik olduğu kadar masalsı bir evlilik teklifi planlayabilirsiniz.

Evlilik Teklifi ATV Turu organizasyonu için ilk olarak alana getirilirsiniz. ATV sürmek için eğitimler bittikten sonra 1 veya 2 saat boyunca bölgeyi keşfetmeye başlarsınız. Kapadokya’yı güzel gören bir yerde size şampanya ikram ederler. Çiçekler ve pankart eşliğinde evlilik teklifinizi edersiniz. Manzaraya karşı pastanızı yedikten sonra sizlere başka ikramlar da sunulacaktır. Fotoğraf ve video çekimlerinizin yanı sıra size özel bir klip de hazırlanacaktır.

Kapadokya At Turu Evlilik Teklifi

Çok eskiden beri ulaşım için kullanılan atlar şimdilerde Kapadokya At Turu Evlilik Teklifi organizasyonlarında kullanılmaktadır. Kapadokya At Turu ile geçirdiğiniz vakit hiç bitmek istemeyeceksiniz. At sırtında en güzel manzaralı tepeleri gezdikten sonra unutamayacağınız bir Kapadokya Evlenme Teklifi hatıranız olacak.

At turu, evlilik teklifi için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Bölgenin en ünlü vadilerini atlarla birlikte keşfedeceksiniz. Sevdiğinizle birlikte harika duyguları paylaşacaksınız.

Birçok kişinin tahmin ettiğinin aksine atlar, Kapadokya’nın taşlık arazisinde gezmek için en iyi tercih olabilir. Çünkü atlar bölgenin eğimine ve engebesine göre kendini ayarlayabiliyorlar. Siz at üzerinde seyahat ederken sarsılmıyorsunuz. Oysa arazi araçları bile engebe ve eğimden dolayı bazı sarsılmalar yaşayabiliyor. Tur öncesinde at binme eğitiminizi tamamladıktan sonra ekipmanlarınızı takıyorsunuz. Ve artık dört nala Kapadokya’yı keşfetmeye hazırsınız.

Kapadokya Evlilik Teklifi At Turu

Kapadokya Evlilik Teklifi At Turu organizasyonu geleneksel bir konsept havasına sahiptir. Atlar burada uzun yıllardır kullanılmaktadır. Güzel Atlar Ülkesi olarak anılan Kapadokya’yı, tıpkı eski insanlar gibi atların sırtında görmelisiniz. Evlilik teklifi için gün doğumu ve gün batımı arasında dilediğiniz saatte güzel bir plan ayarlayabilirsiniz.

Organizasyon için ilk olarak sizleri bölgeye transfer edecekler. 1 ya da 2 saat süren at turunun sonunda tercihinize göre şampanyalar ikram edilecek. Size özel hazırlanan süslemeler ve çiçekler eşliğinde evlenme teklifinizi edeceksiniz. Eşsiz bir tepeden manzaraya karşı pastanızı keseceksiniz. İkramlarınız sunulacak ve çekimleriniz tamamlanacak.

HTR Tur ile evlilik teklifi organizasyonlarının detaylarını görüşebilirsiniz. Dilerseniz organizasyon sonrası bir yemek planı ekleyebilirsiniz. Her şey sizin istediğiniz doğrultusunda en güzel şekilde yapılacaktır.

Kapadokya Gün Batımı Evlilik Teklifi

Kapadokya gün batımı evlilik teklifi deyince aklınıza pek çok organizasyon gelebilir. Gün batımı odaklı sade bir akşam yemeğinde evlilik teklifi edebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok aktivite ile birlikte de gün batımı manzarasında evlilik teklifi yapabilirsiniz. Kapadokya’da evlilik teklif etmek oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu sebeple, bölgede tercih edebileceğiniz pek çok seçenek var.

Vadilerin bol olduğu Kapadokya’da istediğiniz yerde gün batımı manzarasını yakalayabilirsiniz. Peri bacaları ve gün batımının renk şöleni sizlere otantik bir hava sunacak.  Bu manzaraları izlemeden önce evlilik teklifi planınıza farklı aktiviteler ekleyebilirsiniz. ATV turu ya da at turu ile vadileri dolaşıp daha sonra evlilik teklifinizi edebilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz bir vadide yalnızca manzarayı izleyerek yemek yiyebilirsiniz.

Tüm bu organizasyonları gün doğumunda da yapabilirsiniz. Hatta günün başka zamanlarında da planlayabilirsiniz. Eğer balon turunda evlilik teklifi düşünüyorsanız balonlar yalnızca gün doğumunda havalanmaktadır.

Kapadokya Evlilik Teklifi Rezervasyon

Kapadokya evlilik teklifi rezervasyonu yapabileceğiniz pek çok acente vardır. HTR Tur olarak sizlere en kaliteli hizmeti planlayabiliriz. Gelmek istediğiniz tarihi ve yapmak istediğiniz organizasyonu seçtikten sonra bizi arayabilirsiniz. Bütün organizasyon sizin istediğiniz ölçüde gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

Kapadokya Evlilik Teklifi Otel

Kapadokya’ya evlilik teklifi için geldiğinizde iyi bir otelde kalmanız şarttır. Konaklamayı ikinci plana atmak tatilinizi ve organizasyonunuzu kötü etkileyebilir. MDC Otel, birinci sınıf hizmet sunarak misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı planlamaktadır.

Uzun zamandır Kapadokya’da hizmet veren MDC Otel, mağara otel odalarıyla sizleri doğal ve tarihi ortam sunmaktadır. Otelin odalarının her birisinin kendisine has hikayesi vardır. Tam anlamıyla otelden kaliteli bir hizmet alacağınızı garanti ediyoruz.

MDC Otel, konaklama hizmetinin yanı sıra pek çok aktivite hizmeti de sunmaktadır. Eğer daha fazla aktivite yapmak isterseniz bu aktiviteleri inceleyebilirsiniz. Bu aktivitelere kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz.