Havalimanı Transferi

Çıkış Tarihi
HAVALİMANI TRANSFERİ LİSTELENİYOR


Kapadokya Havalimanı Transferi

Kapadokya'da unutamayacağınız bir tatil planı yaptığınızda, gidiş ve dönüş için Nevşehir Havalimanı'nı ya da Kayseri Havalimanı'nı kullanacaksınız. Peki otelinize ya da yapacağınız aktiveler için gideceğiniz noktalara transferiniz nasıl sağlanacak, sizler için cevapladık. 

Nevşehir Havalimanı Transfer 

Kapadokya'nın hemen hemen her yerine Nevşehir Havalimanı'ndan transfer mümkün. Özellikle Nevşehir merkez, Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Ortahisar ve Avanos'a kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Transferler uçakların indiği tüm saatlerde gerçekleşebilir. Ayrıca yine aynı ilçelerde gittiğiniz noktalardan tekrar havalimanına transferiniz sağlanmaktadır.

Nevşehir Havalimanı Nevşehir Merkez Arası Transfer

Nevşehir Havalimanı'na vardığınızda uçağınızın indiği saatte sizleri Nevşehir Merkeze transferiniz için şoför karşılar. Şoför elinde kağıtla sizi bekleyebilir. Daha sonra araca kadar size eşlik eder. Araca vardığınızda diğer misafirlerimizle birlikte araçta beklersiniz. Herkes geldiğinde araç hareket eder. Konforlu, özenli ve oldukça temiz araçlarımızda otelinize ya da aktivite noktasına kadar güvenli bir seyahat gerçekleştirirsiniz. Aracımızda klima da bulunmaktadır. 

Nevşehir Havalimanı Ürgüp Arası Transfer

Ürgüp eşsiz peri bacaları ve vadileriyle mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Nevşehir Havalimanı'na vardığınızda uçağınızın indiği saatte sizleri Ürgüp'e transferiniz için şoför karşılar. Karşılama sırasında elinde kağıtla sizi bekleyen birisini görebilirsiniz. Sizi karşıladıktan sonra araca kadar size eşlik eder. Diğer misafirlerimizle birlikte herkesin araca binmesini beklersiniz. Araç herkes geldiğinde hareket eder. Konforlu, temiz ve klimalı araçlarımızda otelinize ya da aktivite noktasına kadar güvenli ve hızlı bir seyahat gerçekleştirirsiniz. 

Nevşehir Havalimanı Göreme Arası Transfer

Göreme'ye Nevşehir Havalimanı'ndan transferiniz özenli ve rahat hissedeceğiniz bir şekilde gerçekleşir. Önce bir şoför uçaktan indiğinizde sizleri karşılar. Hatta bazı durumlarda şoför elinde bir kağıtla sizi bekleyebilir ve araca varana kadar size eşlik eder. Araca vardığınızda diğer misafirlerle birlikte herkesin gelmesini beklersiniz. Herkes geldiğinde Göreme'ye doğru yola çıkarsınız ve gideceğiniz noktaya bırakılırsınız. Kapadokya ilk adım attığınız andan itibaren sizlere keyifli bir tatil sunar.

Nevşehir Havalimanı Uçhisar Arası Transfer

Uçhisar'a transferiniz için Nevşehir Havalimanı'na vardığınızda sizleri bir şoför karşılar. Şoför sizleri elinde kağıtla karşılayabilir. Daha sonra araca kadar size eşlik eder. Herkes gelene kadar araçta diğer misafirlerimizle birlikte beklersiniz. Herkes araca geldiği takdirde Uçhisar'a güvenli ve konforlu seyahatiniz başlar. Araçlarımız temiz ve klimalıdır. Gideceğiniz noktaya kadar güvenli ve hızlı bir seyahat gerçekleştirirsiniz. 

Nevşehir Havalimanı Ortahisar Arası Transfer

Ortahisar'a Nevşehir Havalimanı'nda transferiniz için ilk olarak bir şoför sizleri karşılar. Bazı durumlarda şoför elinde kağıtla sizi bekleyebilir ve araca binene kadar size eşlik eder. Daha sonra diğer misafirlerimizle birlikte araçta transfer için gelecek olan kişileri beklersiniz. Herkes geldiğinde Ortahisar'a doğru güvenli ve konforlu bir yolculuk başlar. Temiz ve klimalı araçlarımızda gideceğiniz noktaya kadar güvenli ve hızlı bir seyahat gerçekleştirirsiniz. 

Nevşehir Havalimanı Avanos Arası Transfer

Avanos'a Nevşehir Havalimanı'ndan transferiniz oldukça konforlu bir şekilde gerçekleşir. Uçaktan indiğinizde ilk olarak bir şoför sizleri karşılar. Bazı durumlarda şoför elinde bir kağıtla sizi bekleyebilir ve araca gidene kadar size eşlik eder. Araca vardığınızda diğer misafirlerle birlikte herkesin gelmesini beklersiniz. Herkes geldiği takdirde Avanos'ta gideceğiniz noktaya doğru yola çıkarsınız Kapadokya'ya adım attığınız ilk andan itibaren keyifli yolcuğunuz başlar.

Kayseri Havalimanı Transfer

Kapadokya'ya seyahat etmek için kullanabileceğiniz bir diğer havalimanı Kayseri Havalimanı'dır. Kayseri Havalimanı'ndan da Nevşehir'in önemli ilçelerine kolay bir şekilde transferiniz sağlanır. Transferleriniz uçaklarınızın iniş saatlerine göre her saatte gerçekleşebilmektedir. Tatil dönüşünüzde de otelinizden ya da bulunduğunuz yerden Kayseri Havalimanı'na transferiniz sağlanmaktadır. 

Kayseri Havalimanı Nevşehir Merkez Arası Transfer

Kayseri Havalimanı'ndan Nevşehir Merkez'e kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir şoför sizleri karşıladıktan sonra araca kadar eşlik eder. Bazen elinde bir kağıtla sizi bekler. Diğer misafirlerimizde birlikte araçta herkesin gelmesini beklersiniz. Herkes geldiğinde, Kayseri Havalimanı'ndan Nevşehir merkeze doğru konforlu bir seyahate çıkarsınız. Gideceğiniz otele ya da aktivite noktasına transferiniz sağlanır ve unutamayacağınız anlar yaşamaya başlarsınız.

Kayseri Havalimanı Ürgüp Arası Transfer

Ürgüp'e Kayseri Havalimanı'ndan transferiniz için uçaktan indiğinizde bir şoför sizleri karşılıyor. Bazı durumlarda şoför elinde kağıtla sizleri bekliyor. Sizi karşıladıktan sonra araca varana kadar eşlik ediyor. Diğer misafirlerimizle birlikte herkesin araca gelmesini bekliyorsunuz. Herkes geldiğinde Ürgüp'e doğru yola koyuluyorsunuz. Transferiniz boyunca rahat ve konforlu bir yolculuk geçiriyorsunuz. Ardından varış noktasına transferiniz sağlanıyor ve Kapadokya maceranız başlıyor. 

Kayseri Havalimanı Göreme Arası Transfer

Kayseri Havalimanı'ndan Göreme'ye kolay bir şekilde transferiniz sağlanır. Uçaktan indiğinizde bir şoför tarafından karşılanırsınız. Şoförü bulmanız zor olmayacaktır, bazı durumlarda şoför elinde kağıtla sizleri bekler. Sizi karşıladıktan sonra araca kadar size eşlik eder. Siz araçtaki misafirlerimizle birlikte diğer misafirlerimizin de araca gelmesini beklersiniz. Herkes geldiği takdirde Göreme'ye doğru ilk adımı atarsınız. Konforlu ve klimalı araçlarımızla Göreme transferiniz sağlanır. 

Kayseri Havalimanı Ortahisar Arası Transfer

Kapadokya'ya gelmek için kullanabileceğiniz iki havalimanından da transferiniz kolay bir şekilde sağlanır. Kayseri Havalimanı'ndan Ortahisar'a transferiniz için sizi ilk olarak bir şoför karşılar. Şoför bazen elinde bir kağıtla sizleri bekler. Araca kadar size eşlik eder. Diğer misafirlerimiz gelene kadar araçta beklersiniz. Araç dolduğu takdirde Ortahisar'a doğru yolcuğunuz başlar. Gideceğiniz noktaya transferiniz sağlanır ve Ortahisar'da keyifli tatiliniz için ilk adımı atmış olursunuz. 

Kayseri Havalimanı Uçhisar Arası Transfer

Uçhisar Nevşehir'in merkez ilçesine bağlı mükemmel panoramik manzaralara sahip bir beldesidir. Kayseri Havalimanı'ndan da transfer ile Ortahisar'a ulaşabiliyorsunuz. Uçaktan indiğinizde sizi bir şoför karşılıyor hatta bazen elinde bir kağıtla sizi bekliyor. Daha sonra araca varana kadar size eşlik ediyor. Araçta diğer misafirlerle birlikte herkesin gelmesini bekliyorsunuz. Herkes geldiğinde Uçhisar'a doğru konforlu temiz ve klimalı araçlarımızla yola çıkıyorsunuz. Uçhisar'a vardıktan sonra gideceğiniz noktaya transferiniz sağlanıyor. 

Kayseri Havalimanı Avanos Arası Transfer

Avanos, Kapadokya'da pek çok hediyelik eşya bulabileceğiniz ve birçok sürprizle karşılabileceğiniz bir ilçedir. Kayseri Havalimanı' ndan transferlerle kolay bir şekilde Avanos'a ulaşabilirsiniz. Uçaktan indiğinizde bir şoför tarafından karşılanıyorsunuz. Şoförler bazen ellerinde kağıtla sizleri bekleyebiliyor. Daha sonra araca kadar size eşlik ediyor. Araç içerisinde diğer misafirlerle birlikte herkesin gelmesini bekliyorsunuz. Herkes geldiğinde Avanos yolcuğunuz başlıyor. Temiz ve konforlu araçlarımızda klima eşliğinde ferah bir yolculuk geçiriyorsunuz. Avanos'a vardıktan sonra gideceğiniz noktaya transferiniz sağlanıyor.