At Turu

Çıkış Tarihi
AT TURU LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  2 Saat Ortahisar Gün Batımı At Turu

  //Halil
  2 Saat
  Diger
  500TL
  kişi başından
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  2 Saat Ortahisar Gün Doğumu At Turu

  //Halil
  2 Saat
  Diger
  500TL
  kişi başından
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  6 Saat Ortahisar At Turu

  //Halil
  6 Saat
  Diger
  1.250TL
  kişi başından
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  4 Saat Ortahisar At Turu

  //Halil
  4 Saat
  Diger
  750TL
  kişi başından
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  2 Saat Ortahisar At Turu

  //Halil
  2 Saat
  Diger
  350TL
  kişi başından
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  1 Saat Ortahisar At Turu

  //Halil
  1 Saat
  Diger
  250TL
  kişi başından
  Detaylar
 • 4 Saat Göreme At Turu

  //Halil
  4 Saat
  Diger
  1.000TL
  kişi başından
  Detaylar
 • 2 Saat Göreme Özel At Turu

  //Halil
  2 Saat
  Diger
  550TL
  kişi başından
  Detaylar
 • 2 Saat Göreme Gün Batımı At Turu

  //Halil
  2 Saat
  Diger
  350TL
  kişi başından
  Detaylar
 • 2 Saat Göreme Gündoğumu At Turu

  //Halil
  2 Saat
  Diger
  550TL
  kişi başından
  Detaylar
 • 2 Saat Göreme At Turu

  İki saatlik turumuzun güzergahı da bir saatlik tur ile aynıdır. Aralarındaki fark ise iki saatlik turumuzda daha çok vaktiniz olacak, söz konusu turu daha da keyifli…
  2 Saat
  Otobus
  350TL
  kişi başından
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  1 Saat Göreme At Turu

  Bu tur 1 saatlik at binme turudur. Burada diğer turlarımızda olduğu gibi belli bir rotamız mevcuttur. Bir saatlik rotamızda da Kapadokya'nın en nadide güzelliklerini…
  1 Saat
  Otobus
  250TL
  kişi başından
  Detaylar


Kapadokya bölgesi, Türkiye'nin incisi haline gelmiş bir bölgedir. Aynı zamanda da tarih ve doğanın bir araya geldiği yerdir. Yılda binlerce turisti ağırlayan Kapadokya bölgesi, peri bacalarının ilginç yapısıyla da dikkat çekmektedir. Yaklaşık 60 milyonluk bir oluşum sonucunda ortaya çıkan Kapadokya, herkesin görüp gezmesi gereken bir bölgedir. Kapadokya'yı gezebilmeniz, burada çeşitli farklı şeyler yapabilmeniz için birçok tur düzenlenmektedir. Kapadokya At Turu ve Deve Turuna katılarak Kapadokya vadilerinde, peri bacaları arasında at veya deve ile gezi gezebilirsiniz. Böylelikle de Kapadokya'yı farklı bir gözlem yaparak görmüş olacaksınız.

Bunun dışında da doğayla baş başa kalmak, bu güzelliklere şahit olmak isteyenler için de vadilerinde doya doya yürüyeceğiniz yürüyüş turları da bulunmaktadır. Söz konusu yürüyüş turlarında Kapadokya'nın en güzel vadileri tur kapsamındadır. Tarihe aşık olanları da düşündük. Birçok medeniyet ve imparatorluğa ev sahipliği yapan Kapadokya bölgesinde attığınız her adımda bir tarihi yapı ile karşı karşıya gelirsiniz. Birçok kilise, manastır, şapel ve yeraltı şehirleri ile dolu bir bölgedir. Kapadokya'da düzenlenen bazı turlar ile de Kapadokya'nın en değerli tarihi yerlerini gezecek, güzelliklerine hayran kalacaksınız.

Kapadokya bölgesi, her açıdan zenginliklerle doludur. Bundan dolayı da muhakkak gezilmesi gereken bir yerdir. Sizleri de Kapadokya'ya davet ediyoruz. Turlarımıza katılarak da buradaki güzel anılarınıza daha da güzel anılar katabilirsiniz. Sevgilinizle, arkadaşlarınızla veya tek başınıza düzenleyeceğiniz bir Kapadokya turu sizlerin huzurlu anlara adım atacağınıza sebebiyet verecektir.

Kapadokya At Turu Nedir?

Söz konusu turumuz, sizleri memnun etmeyi amaçlamaktadır. Turumuza katılarak en güzel anılarınızı oluşturabilmeniz en önemli hedeflerimizdendir. Bundan dolayı da Kapadokya At Turu'na katılmanız bizleri de mutlu edecektir.

Söz konusu turumuza isterseniz tek başınızla, isterseniz de sevdiklerinizle beraber katılım sağlayabilirsiniz. Kapadokya'nın en güzel yerlerini, at üzerinde gezme imkanı sunan bir aktivitedir söz konusu turumuz. Aynı şekilde de bu bölgenin vadilerinde gezecek, at üzerinde farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Kapadokya'nın güzelliklerini at üzerinde gezmek, tüm bu güzelliklere farklı bir aura katacaktır. Bundan dolayı da at turumuza imkanı olan herkesin katılım sağlamasını önermekteyiz.

Kapadokya At Turu Ne Kadar Sürer?

Söz konusu bölgemizde katılabileceğiniz en farklı ve eğlenceli aktivitelerden biri haline gelmiştir söz konusu turumuz. Daha önce ata hiç binmediyseniz de bu konuyu dert etmenize gerek yok. Herkesin katılım sağlayabileceği at turumuz, hiç unutamayacağınız bir deneyim ve hatıralarla dolu olacaktır. Kapadokya vadilerinde, etkileyici manzara ve güzellikleri arasında isterseniz fotoğraf da çekilebilir ve tüm bu anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bu aktivitemize katılmak isteyenler için turumuzun birkaç farklı çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu çeşitlikler de katılacağınız turun uzunluğuyla ilgilidir. 1 saatlik, 2 saatlik, 3 saatlik ve 4 saatlik farklı at turlarımız bulunmaktadır. 1 saat bana yetmez diyorsanız, 4 saatlik at turumuzu da tercih edebilirler. Fakat söz konusu turda alacağınız saat uzunluğuna göre de gezeceğiniz yerler değişkenlik gösterebilir. Sonuç olarak diyebiliriz ki 1 saatlik at turu ile 4 saatlik at turu programlarımız zaman kısıtlamasından dolayı farklı programlara sahiptirler.

Kapadokya At Turu Fiyat Bilgileri

Daha önce de söz ettiğimiz üzere bu turumuz kendi içinde dört farklı tura ayrılmaktadır. Bundan dolayı da fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Seçeceğiniz tura göre farklı fiyatlandırmalar olacaktır. 1 saatlik tur en ucuz olurken, 4 saatlik turumuz da doğal olarak en pahalı at turu halindedir. Bunun nedeni ise de hem saat olarak daha uzun süre at üzerinde olacağınızdan, hem de Kapadokya'nın daha çok yerlerini, vadilerini göreceğinizden kaynaklanmaktadır. 1 saatlik at turumuz 250 TL ile fiyatlandırılırken, 4 saatlik at turumuz ise 550 TL'lik bir ücretlendirmeye tabidir. Bunun dışında da 2 ve 3 saatlik turlarımız da mevcut. 2 saatlik turumuz 350 TL, 3 saatlik turumuz da 450 TL'dir.

Kapadokya At Turu Hangi Saatte Yapılır?

Kapadokya'nın en güzel vadilerini, en güzel bölgelerini gezip gireceğiniz bir turdur söz konusu aktivitemiz. 7'den 77'ye herkesin katılım sağlayabileceği, daha ötlerdence deneyimlemediği bir manzara ve güzellikler ile karşı karşıya gelecektir herkes. Hiç kimsenin bu turdan mahrum kalmamasını istemekteyiz. Bundan dolayı da gün içerisinde istediğiniz saatte katılım sağlayabilirsiniz. Bu turumuz haftanın her günü düzenlenmektedir. Aynı zamanda da sabah 08:00'da başlayıp, akşam 19:30'a kadar sürer. Söz konusu saatler aralıklarında istediğiniz zamanda katılım sağlayabilir, Kapadokya'daki günlerinize farklı bir deneyim katabilirsiniz.

Kapadokya At Turu Hangi Mevsimde Yapılır?

Türkiye'nin incisi niteliğindeki bir bölgedir Kapadokya. Her mevsimde, günün her saatinde farklı bir güzelliği ile bizi selamlamaktadır. Sabah gün doğumunda Kızıl Vadi'ye vuran güneş ışıkları ile sıcak hava balonlarının güzelliklerine şahit olmak bambaşka bir mutluluk oluşturacaktır sizlerde. Aynı şekilde Kapadokya gün batımı da tıpkı gün doğumu gibi oldukça etkileyici bir manzarayı gözlerinizin önüne serer. Tüm bunların dışında da mevsimlere bakmamızda fayda olur. Hangi mevsim olursa olsun, Kapadokya güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemektedir. Aksine her mevsimde güzelliğine daha da çok güzellik katar. Bundan dolayı da at turlarımızı, Kapadokya'nın her mevsimde oluşturduğu güzelliğe şahit olabilmeniz için yılın 365 günü de düzenlemekteyiz.

Kapadokya'yı yaz mevsiminde yeşillikler arasında, kuş cıvıltıları eşliğinde at üstünde gezme imkanınız var. Söz konusu bölgenin tüm güzelliklerine yaz aylarında yeşillikler içinde herkesin görmesi gerekmektedir. Bunun tam aksi de kış ayına bakabiliriz. Kapadokya'yı bembeyaz bir çarşaf gibi sarıp sarmalayan karlar arasında tatlı serinlikte at üzerinde gezmek de keyfinize keyif katacaktır. Bundan dolayı da hava şartları çok zorlu olmadığı takdirde, Kapadokya'da düzenlenen at turuna her mevsimde katılabilirsiniz.

Kapadokya At Turu Neler Dahil?

Vadi ve Peri Bacaları Seyri

Kask ve Bone

Profesyonel Rehber

Sizlerin bu turumuzda en güzel anılar biriktirebilmeniz bizler için en önemli noktalardan biridir. Bundan dolayı da sizler için elimizden gelenin en güzelini yapmak için canla başla çalışmaktayız. Kapadokya bölgesinde herkesin ilgi alanına giren aktiviteler ve turlar düzenlemekteyiz. Bu turlar sayesinde de Kapadokya'daki günlerinizi daha da güzel bir hale dönüştürebilirsiniz.

At turumuza tekrar baktığımız zaman da fiyatımıza dahil olan bazı hizmetlerimiz mevcut olacaktır. Bu hizmetlerimiz arasında da ilk ve en önemli olanı vadi ve peri bacaları seyri. At turunuz esnasında Kapadokya'nın simgesi haline gelen peri bacalarını izleyebilirsiniz. Atınızın üstünde söz konusu peri bacalarının arasından geçecek kendinizi harikalar diyarında gibi hissedeceksiniz. Aynı şekilde de vadileri göz ardı etmememizde fayda var. Kapadokya'da yer alan, doğasıyla sizlere huzur verecek olan bu vadileri görmek turunuza daha da güzel bir duygu katacaktır.

At turumuza dahil olan bir diğer hizmetimiz de kask ve bonedir. Bildiğiniz üzere ata bindiğinizde almanız gereken bazı tedbirler olmalıdır. Olası bir kaza veya yaralanmaya karşı kask takmanız sizleri bu kazalardan koruyacaktır. Bundan dolayı da sağlığınız bizim için önem arz etmektedir. Sizlere de bone ve kask temin edeceğiz.

Tüm bunların dışında da belki de bir turda olması gereken en önemli konu bu olabilir. Profesyonel rehberlerden söz ediyoruz. Turumuzda sizlere her koşulda yardımcı olacak profesyonel rehberlerimiz de bulunmaktadır.

Söz konusu turumuza dahil olan son hizmet de sizlerin unutulamayacak güzel anılar ile bu turu sonlandırmanız olacaktır.