• Cappadocia Cave Resort
Cappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave ResortCappadocia Cave Resort

Cappadocia Cave Resort

Uçhisar Kalesi’nin yamaçlarında bulunan Cappadocia Cave Resort, sizlere Kapadokya’yı tepeden görebileceğiniz bir manzara sunmaktadır.
SEÇENEKLER
 • Deluxe Cave Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Deluxe Cave Suite Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Superior Cave Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Öyle ki Uçhisar Kalesi Kapadokya’nın en yüksek tepesidir. Otel, güzelliği bir tabloyu andıran evler arasında yer almaktadır. Cappadocia Cave Resort, modern olanaklarla eski yapıları birleştirerek sizlere memnun kalacağınız bir konaklama sunmaktadır. Standart odalardan jakuzili ve şömineli odalara kadar farklı konseptlerde odalar bulunmaktadır. Hatta bu otelde isterseniz villa bile kiralayabilirsiniz. Otelin odalarından gün doğumu ile birlikte sıcak hava balonlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca odaların her biri harika Avanos, Göreme, Ortahisar ve Uçhisar manzaralarına hakimdir. Özellikle Kızıl Vadi manzarasını mağara terapi odalarında izlemek bir tek bu otelde mümkün.
Uchisar

 Cappadocia Cave Resort, Nevşehir’in 8 km kadar doğusunda kalmaktadır. Göreme’nin 4 km güney batısında, Ürgüp’ün ise 14 km batısındadır. Nevşehir Havalimanı’na 45 km uzaklıkta olan otele rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Cappadocia Cave Resort ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.