• Argos In Cappadocia
Argos In CappadociaArgos In CappadociaArgos In CappadociaArgos In CappadociaArgos In CappadociaArgos In CappadociaArgos In CappadociaArgos In Cappadocia

Argos In Cappadocia

Uçhisar’ın en güzel otellerinden birisi de Argos in Cappadocia’dır. Bu otelin inşaatı sırasında kalıntılara denk gelinmiş ve araştırmalar sonucu burada bir köy olduğu ortaya çıkmıştır. Otel, kurulduğu ilk günden beri Kapadokya’nın güzellerine sahip çıkma isteğiyle hizmet vermektedir.
SEÇENEKLER
 • Deluxe Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Splendid Suite Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Standart Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Suite Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Tıraz Jakuzi Suite Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Kapadokya’da “İçinden köy geçen otel” olarak da bilinmektedir. Argos in Cappadocia her ayrıntıya dikkat etmektedir. Otelin halıları, masaları, müzikleri hatta sabunları bile özenle seçilmektedir. Otelin içerisinde pek çok mitolojik resimlere rastlayacaksınız. Üstelik otelin içerisinden bir yer altı tüneli geçmektedir. Bu yer altı geçidinin 6 km’lik Tünelli Konağı ve Gemil Konağı’nı bağlayan bir kısım olduğu düşünülmektedir.

Argos in Cappadocia’da mağara ya da taş odalarda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel havuzlu ya da özel hamamlı odalar da bulunmaktadır. Otelde bir de açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca otelin Bezirhane sahnesinde konserler ve müzik şölenleri yapılmaktadır. Argos in Cappadocia’da Erciyes Dağı ve Güvercinlik Vadisi manzarası eşliğinde masaj yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra otelin restoranında bahçelerinde yetiştirdikleri ürünlerle yapılan yemeklerden yiyebilirsiniz.
Uchisar

Otele çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Argos in Cappadocia, Avanos’a yaklaşık 12 km. Nevşehir Havalimanı’ndan 40 dakikada buraya ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Argos In Cappadocia ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.