HTR (HIT THE ROAD) Tourism Travel Agency

AYDINLI TUR.SEY.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.

1 Saatlik Ürgüp ATV Turu

Ürgüp, Kapadokya'nın en bilindik ve en çok turist ağırlayan yerlerinden biridir.…
  • Meşe Deresi

1 Saatlik Ürgüp ATV Turu


Ürgüp Kapadokya’nın en önemli yerleşim yerlerinden biridir. Bu sebeple bölgenin gezilmesi ve görülmesi gereken gezi listelerinin başında yer almaktadır. Buranın keşfedilmesi kişilerin farklı heyecanları ve ilgileri ile değişiklik göstermektedir ki böylelikle Ürgüp keşfinde farklı araçlar ön plana çıkmaktadır. Keşfin yapılmasında hareket ve heyecan ile adrenalinin en yüksek seviyelerine çıkmasına neden olan ATV turları Ürgüp’e ve diğer bölgelere yapılmaktadır. 1, 2, 3 ve 4 saatlik ATV turları bulunmaktadır. Süre bu aşamada size bağlı olarak değişmektedir. Ancak en çok tercih edilen 1 saatlik Ürgüp ATV turu olmaktadır.


Kapadokya ATV Turu Hakkında Bilgi

Güçlü motoru ve verdiği adrenalin ile bölgede en çok yapılan aktivitelerden biri ATV turlarıdır. Bu turlar Göreme, Ürgüp, Ortahisar ve Uçhisar gibi bölgelere sürekli düzenlenen rotalara sahiptir. Bölgenin görülmesinde önemli bir araç olmasının yanı sıra ulaşım kolaylığı sağlayan ATV’ler bölgede sürekli karşınıza çıkan araçlar olmaktadır. Böylelikle talep bu turlara yönelmektedir. Bölgesel açıdan en iyi turizm firmalarının başında gelen HTR Tour sizlere talebiniz doğrultusunda gezi rotaları hazırlamaktadır. Standart gezilerden seçmek isterseniz onlarca farklı rotaya sahip ATV turları sizlere en uygun şartlarda sağlanmaktadır.

Ürgüp ATV turuna katılmak isteyenler HTR Tour güvencesi ile otel transfer hizmeti alabilmektedir. Planlanan gün ve saatinde konaklama otelinden tura katılmak üzere alınmanız ile tur serüveni başlar. Turun başlangıç noktasına kadar lüks araçlarda konforlu ulaşım imkanı verilmektedir. Böylelikle sevdiklerinizle birlikte güzel bir aktivite ile güzel anılarınıza yenilerini ekleme zamanı gelir. ATV turlarına araç başına iki kişi katılabilmektedir. Bu aşamada 12 yaş ve üzeri sevdiklerinizle turlara katılım sağlanabilmektedir. Bu yaşlarda olan kişilerin ebeveyn kontrolünde ATV kullanımına izin verilmektedir.

ATV turuna katılımda kişiler için sigorta poliçesi düzenlemektedir. Bu poliçe ile yasal sorumluluklar göz önüne alınır. Bununla birlikte sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için kask ve koruyucu gözlük olanakları size verilen hizmetler arasında bulunmaktadır. HTR Tour kalitesi ve güvencesi ile bölgede ayrıca 2 saatlik tur, 2 saatlik gün batımı turu, 1 saatlik Kapadokya turu gibi hizmetler verilmektedir.


1 Saatlik Ürgüp ATV Turu Fiyatları

Turun yapılmasında bütçe ile ücretler en uygun şartlarda htrtour güvencesi ile verilmektedir. Öyle ki transfer hizmeti de alabildiğiniz bu aktivite için ödeyeceğiniz ücret 300 TL olmaktadır. Bu hizmet için otelinizden lüks araçlarla transfer hizmeti ise 120 TL ücret karşılığı yapılmaktadır. Kişi başı 420 TL ile alacağınız Ürgüp turu MDC hotele çok yakın olan Meşe deresinde yapılmaktadır. Meşe deresi henüz ismini duyuramamış ancak ATV turu yapmak için çok güzel arazi şartlarına uygun bir yerdir. Bu aşamada MDC Hotel’de konaklayan misafirler HTR Tour güvencesi ve kalitesiyle konaklama hizmeti almaktadır. Böylelikle burada konaklayan kişiler için Ürgüp ATV turu çok daha avantajlı hale gelmektedir.


1 Saatlik Ürgüp ATV Turu Deneyimi

Tur başlamadan önce araçlara oryantasyon çalışması yapılmaktadır. Kişilerin ısınma turları ile yapılan bu uyum çalışması sonrası artık hazırsınız. 1 Saatlik Ürgüp ATV Turu büyük heyecanlar eşliğinde başlamaktadır. Tur boyunca profesyonel ekipler sizlere eşlik etmektedir. Bu eğlencenizin unutulmaz olması açısından video klipler ve fotoğraf çekimleri ile aksiyon çekimleri sizlerin en güzel anlarınızı yakalar. Böylelikle kendinizi de güçlü araçlarla engebeli arazide yol alırken izleme olanağı sağlanmış olmaktadır.

Meşe Deresinde yapacağınız bir saatlik Ürgüp ATV turu sonrası başlangıç adresinde turunuz tamamlanmaktadır. Tur boyunca size eşlik eden rehberler tur ve bölge hakkında ayrıntılı bilgiler ile gezinizi renklendirir. Böylece güzel anılarınıza bir yenisini de ATV turu ile eklemiş olursunuz. Bu güzel ve heyecanlık aktivite yine lüks araçlar ile güvenli bir şekilde otelinize bırakılmanız ile son bulmaktadır.


DAHİL OLANLAR:
Rehberlik
Sigorta
Kask
Koruyucu Gözlük

EK BİLGİLER

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızdan ulaşabilirsiniz;

Kapadokya ATV TuruİPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.