Kapadokya Jakuzili Oda


Kapadokya Bölgesi’nde birbirinden farklı birçok otel seçeneği bulunmaktadır. Her otelin sağladığı hizmet farklı alanlarda çeşitlenebilmektedir. Nihayetinde geliş sebebinize veya beklentilerinize göre tercihlerde bulunursunuz. Ancak sebebiniz her ne olursa olsun bölgeye gelen misafirlerimiz için önerebileceğimiz en iyi hizmetlerden biri hiç şüphesiz ki Kapadokya jakuzili oda hizmetidir.

Her otelde bulunmayan bu seçenek Kapadokya Bölgesi için oldukça popüler bir hizmettir. Bölge misafirlerinin Kapadokya jakuzili oda tercih etmeleri ise boşa değildir. Her ne için bölgede bulunuyorsanız bu konforun tadına varmak sizin de hakkınız. Öyle ki Kapadokya’ya geldiğinizde bu bölgedeki turizm faaliyetlerini değerlendirmeden olmaz. Balon turundan tutun da uzun yürüyüş turlarına kadar pek çok farklı seçenek mevcuttur. Dolayısıyla bu bölgenin tadını çıkartırken biraz da olsa yorulmamak elde değildir. İşte bu sebeple de Kapadokya jakuzili oda tam misafirlerimize göredir.

Günün yorgunluğunu üstünüzden atmanın en güzel yöntemlerinden biri şüphesiz ki sıcak suyla temas etmektir. Bu noktada sıcak bir duştan daha iyisi ne olabilir diye düşünüyorsanız siz hiç zahmet etmeyin cevabını biz verelim; Kapadokya Jakuzili Oda. Günün bütün yorgunluğunu bir jakuzi keyfiyle atmanın tadı başka hiçbir şeyde yoktur. Hele bir de bu oda misafirlerinin konforu kadar göz zevkini de doyuran bir odaysa, değmeyin keyfinize.

Kapadokya aynı zamanda yeni evli çiftlerin balayı tatilleri için ve evlenmeyi düşünenlerin de evlilik teklifleri için oldukça popüler bir bölgedir. Jakuzili odalar bu çiftlerimiz tarafından da oldukça sık tercih edilmektedir. Uzun lafın kısası, Kapadokya’ya ister turistik amaçla gelin, ister balayı seyahati için, isterseniz evlilik teklifi amaçlı… Fakat her ne olursa olsun eğer konfor sizin için önemliyse, Kapadokya jakuzili oda doğru bir tercih olacaktır. Unutmayın ki keyifli bir Kapadokya seyahatini en iyi tamamlayacak şey yine keyifli bir jakuzili odadır.


Kapadokya Balayı Jakuzili Oda

Jakuzili odalar büyük bir konfor ve hoş bir deneyim sağlamasının yanında romantik bir tercih olarak da karşımıza çıkmaktadır. Kapadokya Bölgesi’nin “Masallar Diyarı” adıyla anılmasının birçok haklı sebebi vardır. Tarihi geçmişine, kendiliğinden oluşmuş doğal yapılarına veya insan eliyle inşa edilmiş doğaya uyumlu eserlerine bakıldığında tek şey akla gelmektedir; masalsı.

Birçok kişi bizimle aynı düşünüyor olacak ki bölgeye evlilik ve balayı konsepti için gelen çok sayıda çift bulunmaktadır. Ne de olsa masalsı bir güzellik romantizmden ayrı düşünülemez. İşte bu romantik ambiyansı değerlendirmek isteyen çiftlerimiz için balayı jakuzili oda tam da aradıkları şey diyebiliriz. Kapadokya’daki otellerin genel itibariyle sundukları bir hizmet olan Kapadokya jakuzili oda hizmeti balayı çiftleri için özel olarak düzenlenmektedir. Yapacağınız balayı tatilini her ayrıntısıyla size özel bir hizmet haline getiren balayı jakuzili oda kesinlikle tercih edilmesi gereken bir seçenektir.

Kapadokya Jakuzili Oda Balayı

Balayı yapacak yeni evli çiftlerimizin elbette ki aradıkları birçok farklı kriter olabilir. Yine bu doğrultuda baktığımızda görüyoruz ki bu çiftlerimiz tarafından en çok rağbet gören seçenek onlar için özelleştirilen jakuzili balayı odalarıdır.

Öncelikle bu odaların gözümüzü doyurması sağlanmaktadır ki ruhumuz da doyabilsin. Bu sebeple Kapadokya jakuzili odalar doğal ve ferah bir atmosfere sahiptir. Bu ortamın verdiği rahatlama ise hoş bir jakuzi keyfi ile desteklenebilir. Böylelikle basınçlı bir sıcak su masajı eşliğinde Kapadokya’nın ve odanızın eşsiz dokusunun keyfini çıkarırsınız. Bu keyif sonrasında günün yorgunluğundan arınmanız ve stres seviyenizin düşmesi de cabası.


Nevşehir Jakuzili Oda

Nevşehir ilinin bölge yapısı birçok güzelliğe sahip olmakla birlikte pek çok farklı konsepte de izin vermektedir. Bunun başlıca sebebi ise bölgenin taşlık yapısının kolay aşınabilir olmasıdır. Aşınabilmenin kolaylığı ise bölge sakinleri tarafından birçok muazzam yapının inşa edilmesine yol açmıştır. Sizin de bildiğiniz gibi peri bacaları içine oyularak inşa edilen evler, kiliseler ve sarp taşlık alanlara oyulan manastırlar bunlara örnektir.

Bölgenin yapısına ve dokusuna uygun olarak inşa edilen oteller de günümüzün popüler alanlarıdır. Mağara oteller ise bu popüler alanlara verilebilecek örneklerdendir. Eski zamanlarda yaşam alanı olarak kullanılan bazı alanların direkt otele dönüştürüldüğünü biliyoruz. Fakat doğal olanın yanı sıra sonradan bölgenin yapısına uygun olacak şekilde volkanik taşlardan inşa edilen mağara oteller de mevcuttur.

Nevşehir’in mağara otelleri birçok kişi tarafından tercih sebebidir. Bunun sebebi ise mağara otellerde jakuzi bulunuyor olmasıdır. Modern ve etnik tarzı bir araya getiren bu Nevşehir jakuzili odalar size tarihin dokusunu hissettirirken aynı zamanda müthiş bir konfor sağlamaktadır. Büyüleyici ve alışılmadık bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz Nevşehir jakuzili odalar tam da size göre demektir.

Kapadokya Jakuzili Otel

Kapadokya jakuzili otel seçimi yapılırken birçok farklı kriter ön plana çıkmaktadır. Bu noktada şüphesiz ki en iyi örneklerden biri MDC Otel’dir. Öyle ki, jakuzili bir odada konaklamak isterseniz sizin için ne kadar çok seçenek o kadar iyi demek olacaktır. MDC Otel ise bu beklentiyi gerçek kılmaktadır. İstisnasız her odasında jakuzi bulunan bu otel onlarca Kapadokya jakuzili oda seçeneği sunmaktadır. Sizin için en uygun olanını bulmak konusunda elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Ayrıca belirtmek gerekir ki her odasında jakuzi bulunan MDC Otel’in bazı odalarında hamam da bulunmaktadır.

Ürgüp’te bulunan MDC Otel, yaklaşık 500 yıllık bir geçmişe sahiptir. 2010 yılında ise restore edilen otel geçmişle geleceğin harmanlandığı büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Bu Kapadokya jakuzili otel tamamen bölgenin otantik yapısına uygun olacak şekilde restore edilmiştir. Yüksek tavanlı geniş odalar ve duvarlara oyulmuş bazı alanlar sizi yüzyıllar öncesinin hislerine götürecektir. Ancak öte yandan otel, misafirlerimizin memnuniyeti için her ayrıntıyı özenle düşünerek günümüzün tüm imkânlarını da sağlamaktadır. Özellikle her odasında jakuzi bulunan MDC Otel, konforlu bir tatilin ilk adresidir.

Kapadokya Özel Jakuzili Otel

Kapadokya özel jakuzili otel deyince ilk akla gelen otel şüphesiz ki MDC Otel’dir. Bunun en büyük sebebi ise jakuzili odaların birkaç taneden ibaret olmamasıdır. Bu otelin her odasında istisnasız şekilde jakuzi bulunduğu gibi bazı odalarında buna ek olarak hamam da bulunmaktadır. Üstelik bu otelin bir diğer güzel yanı ise erken rezervasyon durumunda özel jakuzili oda tercihlerini bizzat misafirlerimizin yapabilmesidir. Otelin internet sitesi üzerinden kendi istek ve beklentilerinize göre istediğiniz odayı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca MDC Otel’in sağladığı hizmet kalitesi güler yüz ve konfor politikalarında da kendini belli etmektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren otel bu konuda titizlikle çalışmaktadır. Bu konudaki başarıları ise müşterilerin olumlu geri dönüşlerinden anlaşılmaktadır.

Ayrıca konum olarak da merkezi bir yerde bulunan otel sadece konaklama hizmeti sunmaktan daha fazlasını yapmaktadır. Müşterilerin ilgisini çekebilecek çeşitli aktiviteler de düzenleyen otel her alanda faaldir. Estetik, konfor, çeşitlilik ve memnuniyeti bir arada vaat eden MDC Otel bu anlamda oldukça başarılıdır.

Odasında Jakuzi Olan Oteller

Eğer uzun zamandır şöyle güzel bir tatile çıkamadıysanız ve gündelik hayatın telaşından uzaklaşmaya biraz olsun ihtiyacınız varsa; bu oteller tam size göre. İhtiyacınız olan tüm dinginliği ve konforu bir arada bulabileceğiniz bu oteller size ve sevdiklerinize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacaktır. Ancak Kapadokya Bölgesi odasında jakuzi bulunan pek çok farklı otele ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça fazla sayıda olan bu oteller arasından 5 tanesini seçip sizin için derlerdik.

Angel Cave Suite Otel

Misafirlerinin öncelikle göz zevkini doyuran Angel Cave Suite Otel, mağara otel konseptine sahip bir diğer seçenektir. Büyüleyici dağ ve peri bacaları manzarası ile Kapadokya Bölgesi’nin Göreme Beldesinde bulunmaktadır. İlk bakışta içinizi açacak ferahlıkta bir dizayna sahiptir. Taş bir binaya inşa edilmiş olan otel toplamda 9 adet odaya sahiptir. Bunlardan taş oda, mağara oda ve kemerli oda olarak seçeneklere ayrılmaktadır. Mağara oda konseptine sahip odalardan biri aynı zamanda jakuzili odadır.

Kapadokya Hill Otel

Kapadokya Bölgesi’nin Göre isimli kasabasında bulunan Kapadokya Hill Otel, sahip olduğu lüks ve hizmet kalitesi ile konuşulmaktadır. Otel, misafirlerine sunduğu kaliteli hizmetler ile bir konfor alanı yaratmaktadır. Mağara otel konseptine göre inşa edilmemiş de olsa bölgenin taş yapısına uygun bir bina olarak inşa edilmiştir. Aynı zamanda spa otel olarak da adlandırılan bu otelde toplamda 18 oda bulunmaktadır. Her bir odanın kendine ait bir ismi ve farklı imkânları bulunmaktadır. Dilerseniz kendi beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun odayı seçebilirsiniz.


Cratus Stone Palace

Nevşehir’in merkez ilçesine bağlı Göreme Beldesinde bulunan Cratus Stone Palace, ultra lüks bir otel olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüksek bir konumda bulunan otel bu anlamda misafirleri için büyüleyici Kapadokya manzarasını seyretme fırsatı sunmaktadır. Konum olarak birçok aktivite seçeneğine ideal bir mesafede bulunmaktadır. Lüks bir hizmet sunan otel misafirlerinin konforuna oldukça önem vermektedir. Otelin odaları jakuzili ve taş oda olarak ayrılmakta ve birinden farklı seçenekler sunmaktadır.

 

Harkasos Cave Otel

Harkasos Cave Otel, eski adı Sinasos, yeni adı ise Mustafapaşa olan eski bir Rum köyünde bulunmaktadır. Ürgüp’ün merkezinden yaklaşık 6-7 km uzaklıkta olan bu otelin toplamda 11 odası bulunmaktadır. Bu 11 odadan 2 tanesi jakuzili süit oda, diğer 4 tanesi butik kaya oyma ve 7 tanesi de taş oda olarak adlandırılmaktadır. Mağara otel konseptine sahip bu otelin bir diğer özelliği de balayı konseptinde hizmet vermesidir.

 

Elika Cave Suites Cappadocia

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Beldesinde bulunan otel, çok çeşitli seçeneklere sahip odalara sahiptir. Her türden müşteri profiline hitap edebilecek çeşitlikte odaları olan otelde stüdyo daire şeklinde dizayn edilmiş odalar da bulunmaktadır. Aynı zamanda jakuzi imkanı sunan odaları da mevcuttur. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde dilediğiniz odayı tercih edebilirsiniz. Modern veya etnik tarzda tasarlanmış farklı odaların ortak bir noktası bulunmaktadır. Odaların ortak noktası kahvedir. Kendi kahvenizi kendiniz yapabilir ve odanızda keyfini çıkartabilirsiniz.

Kapadokya Jakuzili Oda Rezervasyon 

Kapadokya jakuzili oda konsepti Kapadokya Bölgesi’ndeki en popüler tercihtir denebilir. Özellikle yeni evli çiftlerin balayı tatilleri için tercih ettikleri jakuzili odalar hem rahatlığı hem de estetiği bir araya getirmektedir.

Kapadokya Bölgesi’nde mağara otel konseptiyle jakuzi konsepti neredeyse bir bütün olmuş durumdadır. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için en iyi hizmeti arıyorsanız Kapadokya jakuzili oda rezervasyonu yaptırmayı sakın unutmayın. Daha iyi hizmet alabilmeniz, bazen de istediğiniz oda tercihinde bulunabilmeniz için rezervasyon yaptırmak oldukça önemlidir.

HTR Tur Acentesinden ya da kapadokyabalayinet sayfasından bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.