• Üç güzeller
  • Kızılçukur Vadisi
  • Güvercinlikler
  • İki kaya vadisi
  • Panaroma , Vadiler arası mini peribacaları
  • Aktepe
Üç Güzeller, Kapadokya'da farklı efsanelere konu olmuş meşhur peri bacalarındandır. Her ne kadar adına efsaneler yazılmışsa da en nihayetinde coğrafi bir oluşumdur. Bu efsanevi peri bacalarının bulunduğu bölgeyi gezmenin en eğlenceli yolu ise 2 saatlik Üç Güzeller özel ATV turudur.

2 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu

Kapadokya’nın adeta simgesi haline gelen Üç Güzeller Peri Bacaları Ürgüp destinasyonunda yer almaktadır. Nevşehir yolu üzerinde yer alan terastan manzara ile kompozisyonunu izleyeceğiniz Üç Güzeller anne, baba ve çocuk tabirindeki peri bacalarından oluşmaktadır. Böylelikle hikâyesi ve efsanesi ile yerli yabancı herkesin ilgisini çekmektedir. Bölgede yapacağınız 2 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu ile oldukça güzel bir keşif gerçekleştirebilirsiniz.

Üç Güzeller Peri Bacaları Ürgüp merkezine 5 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Bu çerçevede bölgeye sürekli ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Özellikle gün batımı ve gün doğumu herkesin ilgisini çektiği yere bölgeden düzenlenen turlar bir başka ilgi odağı haline gelmektedir. Özellikle buraya yapılan ATV turları kısa mesafede güzel bir gezi rotasını oluşturmaktadır.

Kapadokya ATV Turu Hakkında Bilgi

2 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu sizin belirlediğiniz saatlerde yapılabilmektedir. Bunun yanında bölgenin en güzel zaman aralığında yapılan turlar kendisini gösterir. Bu anlamda HTR Tour sizlerin verimli bir gezi ile seyahatinizi gerçekleştirebilmeniz için gerekli programları sizin adınıza yapmaktadır. Böylelikle bölgede yapacağınız gezileri bu program dâhilin de yaparak daha verimli bir hale getirir, daha çok yer görürsünüz. Aynı zamanda bütçenize dost turlar ile sevdiklerinizle mutlu ve heyecanlı bir Kapadokya tatili ve anıları sizleri beklemektedir. Öyle ki internet üzerinden Kapadokya’ya gelmeden önce konaklama ihtiyacı, transferler dâhil olmak üzere istenilen sürede program yapılabilmektedir. Kapadokya bölgesinin en önemli yerlerini oluşturan Ürgüp, Göreme, Uçhisar ve Ortahisar konaklama otelleri en güzel mimari yapılarıyla sunulmaktadır. Bu aşamada yapacağınız ATV turları gibi tüm etkinliklere bu sayede katılım sağlayabilirsiniz.

Kapadokya’da bulunduğunuz bölgeden istenilen yerlere ATV turu ile ulaşım mümkündür. Bu anlamda bölgedeki arazi şartlarına uygun olarak bu araçlar tercih edilmektedir. Özellikle Ürgüp bölgesinden Üç Güzeller Peri Bacaları turu gün batımı ile doğumunda gerçekleştirilmektedir. Ancak ziyaretçilerin zaman tasarrufu edinebilmesi için özel olarak düzenlenen ATV turlarından bahsetmek mümkün olmaktadır. İki kişinin rahatlıkla tura katılabildiği arazi araçları 4*4 güçlü motorlara sahiptir. Böylelikle vadilerde yapacağınız gezilerde dik yamaç ve tepelere tozu dumana katarak hareket edersiniz. Motor sesleri arasında heyecanının ve adrenalin son demini yaşarken mutlu ve güzel bir tur ile bölgeye keşfedersiniz.

2 Saat Üç Güzeller Özel ATV Turu Fiyatları

Üç Güzellere yapacağınız 2 saatlik ATV turu fiyatı 75 USD olarak alınmaktadır. Ayrıca transfer ücreti de 120 TL'dir. Öyle ki burada yapmadan gitmeyeceğiniz etkinliklerin başında gelen ATV turunuz sonrası hiç pişman olmayacağınız deneyimler yaşamış olursunuz. Özellikle Ürgüp’ün kalbi olan Üç Güzeller’e uzanan yolculukta buranın önemli vadileri aşılmış olmaktadır. Güvercinlikler Vadisi, Kızılçukur Vadisi, İki Kaya Vadisi, Aktepe ve Vadiler arasındaki panorama sizlerin gezinizdeki muhteşem manzaraları oluşturmaktadır. Bölgede katılacağınız turlar için HTR Tour sizlere transfer olanakları da sağlamaktadır. Böylelikle tur öncesi konaklama otelinizden alınma ve tur sonrası yine aynı yere bırakılma hizmetleri bulunmaktadır. Bu sayede bölgede rahat bir gezi ve tur olanaklarını en konforlu haliyle almış olursunuz.

Tur öncesi başlangıç noktasına gelmeniz ile buradan bir araç seçimi yapılmaktadır. İsteğinize göre bu araçlardan birini seçme hakkına sahip olursunuz. Öyle ki burada birbirinden güzel ve güçlü motorlara sahip araçlar bulunmaktadır. Sevdiklerinizle katılacağınız turlarda rahat bir seyahat için geniş bir araç seçimi söz konusu olabilir. Bu aşamada sizlere kısa bir eğitim verilmektedir. Araçlar ile ilgili uyum çalışmaları sonrası ise kısa bir ısınma turu atıldıktan sonra hareket başlamaktadır. Kapadokya ATV turu bu aşamada profesyonel rehberler ile yapılmaktadır. Bu sayede bölgenin keşfinde en önemli yerler ön plana çıkmaktadır. Hatta bölgenin en güzel yerlerinde molalar verilir ve fotoğraf çekimleri yapılmaktadır.

2 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu Rotası

Kısa mesafelerde olmasına rağmen vadilerden ilerlenmesi nedeniyle ATV turu seyahati uzun sürmektedir. Üç Güzeller peri bacaları yol üzerinde olması nedeniyle bölgeden geçenlerin en uğrak yerlerinden olmaktadır. Bu sebeple bölgeye seyir terası inşa edilmiştir. Özellikle gün batımında buradaki yoğunluk kendisini göstermektedir. Ancak bölgenin simgesel yeri olması nedeniyle buraya sürekli misafirler gelmektedir. Vadiyi arkasına alan Üç Güzeller en güzel halleriyle yıllardır misafirlerine sunumlar vermektedir. Dört mevsim ayrı bir görünüme bürünen bölgenin en güzel zamanları Nisan ve Mayıs ay’ları ile ilkbaharda olmaktadır.

Turumuz Üç Güzeller mevkiine geldikten sonra burada yeteri kadar mola verilmektedir. Öyle ki en güzel haliyle en güzel fotoğraf karelerinin alınması için yarış başlar. ATV turu ile katılım sağlanması nedeniyle ayrıca kadraja bu araçlar alınmaktadır. Hayatınız boyunca çok güzel anılarınızın bir bölümüne ev sahipliği yapacak olan Kapadokya ve Üç Güzeller sizlerin tekrar gelmek isteyeceğiniz yerler olmaktadır. Bu aşamada tur dönüşü başlar ve yine güzel vadiler ile birlikte turun başlandığı noktaya kadar gelinmektedir.

Güzel Anılarınızın Belgesi Üç Güzeller ATV Turları

Tur başlangıç noktasına güvenli bir şekilde gelinmesi ile 2 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu son bulur. Burada turunuzla ilgili küçük bir kutlama gerçekleştirilmektedir. Öyle ki bölgedeki tüm turlar sonrası bu kutlamalar kendisine yer bulmaktadır. Özellikle bölgede yetişen üzümlerden üretilen şaraplar bu kutlamalara eşlik etmektedir. Kutlamanız sonrası ise yine konaklama otelinize transferiniz HTR Tour güvencesi ile yapılmaktadır.

DAHİL OLANLAR:
Otel Transferi
Rehberlik
Sigorta
Kask
Koruyucu Gözlük

HARİÇ OLANLAR:
Sadece Ürgüp ve Ortahisar için transfer dahildir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızdan ulaşabilirsiniz;

Kapadokya ATV Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#39
LOKASYON:
Ürgüp
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

75$

2 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.