2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu ATV Turu

  • Üç güzeller
  • Kızılçukur Vadisi
  • Güvercinlikler
  • İki kaya vadisi
  • Panaroma , Vadiler arası mini peribacaları
  • Aktepe
Kapadokya'da gün doğumunda bölgenin en meşhur peri bacalarını görme imkanı sunan 2 saatlik Üç Güzeller gün doğumu ATV turu, katılımcılarına hem adrenalin ve heyecan dolu bir deneyim hem de eşsiz manzaralar eşliğinde bir gezi imkanı sunmaktadır.

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu ATV Turu

Kapadokya coğrafyasının muhteşem manzarasını yansıtan gün doğumu, ışıklarla dans eden peri bacalarının adresi olmaktadır. Bölgenin en güzel sunumu bu saatler içerisindedir. Bu nedenle bölgedeki aktiviteler ile manzara izlenimleri bu zaman diliminde yapılmak istenmektedir. Bu aktivitelerden biri bölgenin devasa hikayesi ile herkesi hüzünlendiren Üç Güzeller'e ATV araçları ile olmaktadır. Bu anlamda en çok talep edilen 2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu ATV Turu olmaktadır.

Doğa ve kültürel yapıları ile yaşamınızın ve adrenalinizin en üst seviyelere çıktığı ATV turu güçlü motorlar ile yapılmaktadır. 4*4 motoru ile en zorlu dik yamaçları dahi arkanızda bırakacak olan araçlar Kapadokya vadileri için en uygun arazi araçları olmaktadır. Bu sayede sizlere inanılmaz deneyimler ve etkiler vermektedir. Öyle ki dağ tepe demeden engel tanımadan seyahatiniz devam eder. Bu anlamda aracın gazına dokununca engebeli alan yoktur sizin için. Akarsuları en güçlü halinizle ikiye ayırırsınız, çamurların içinden geçerken meydan okursunuz doğaya.

Kapadokya ATV Turları Hakkında Bilgi

Kapadokya kültür ve etkinliklerin aynı anda gerçekleştirildiği coğrafyanın adresidir. Burada meydana gelen doğal oluşumların insanlar eliyle yaşam alanları haline getirilmesiyle hikayeler bitmemektedir. Öyle ki efsane ve masalsı destanların birbiri ardına anlatıldığı bölge bu anlamda büyük bir film senaryosunun kaynağı haline gelmiştir. Böylelikle Üç Güzeller iki büyük bir küçük boyutuyla hikayesini anlatan figürlerdir. Öyle ki bunlar bir nevi Kapadokya’nın simgesi haline gelmiştir. Bu sebeple bölgeye gelen herkes burayı görmek istemektedir.

Nevşehir ile Ürgüp arasında karayolunun hemen üzerinde yer alan Üç Güzeller en iyi haliyle seyredilmesi için seyir terası ile sizleri karşılar. Öyle ki yoldan geçen herkesin durak noktası haline gelmiştir. Özellikle sabahın ilk saatlerinde gün doğumunu burada karşılayanlar destansı bir sunuma şahit olmaktadırlar. Bu sebeple herkesin dilinde gün doğumunda burada olmak vardır. Bu anlamda gezinizi heyecanlı kılacak ve buraya ulaşımı sağlayacak en etkili yol ATV ve diğer turlara katılmak olmaktadır. Size özel olarak HTR Tour ile rotası planlanan 2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu ATV Turu bu amaçla yapılmaktadır.

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu ATV Turu Rotası

Gezi rotamız size özel planlandığı gibi kalabalık grup halinde yapılacak etkinlik ile daha heyecanlı kılınmak istenmektedir. Bu anlamda günlük düzenlenen turlar arasında yer alan Üç Güzeller en önemli rotalar arasında yer almaktadır. Böylelikle gezimizin durak noktaları şunlar olmaktadır.

Üç Güzeller Peri Bacaları
Kızılçukur Vadisi
Güvercinlikler
İki Kaya Vadisi
Panorama, Vadiler Arası Mini Peri Bacaları
Aktepe

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu ATV Turu Deneyimi

HTR Tour ile güvenli aktiviteler konaklama otelinizden lüks araçlar ile alınarak yapılmaktadır. Tur oyunca sizin ve sevdiklerinizin güvenliği bizler için önem arz etmektedir. Bu aşamada sigorta poliçesi turunuz için düzenlenmektedir. Bununla birlikte turunuzda rehberlik güvenlik amaçlı yapılırken araçların kullanımında kask takılmaktadır. Aynı şekilde gözleriniz için ise koruyucu gözlükler önem kazanmaktadır. Böylelikle tur boyunca açık havada karşılaşacağınız toz, su ve diğer etkenlerden gözleriniz korunmaktadır.

Turumuzun başlangıç noktasında öncelik araçları seçmek olmaktadır. Misafirlerimiz istedikleri araçları seçme özgürlüğüne sahiptir. Bununla birlikte iki kişilik olan araçlar ile tura katılımınız mümkündür. İlk etapta araçlara ve arazi şartlarına uyum için oryantasyon çalışmaları yapılmaktadır. Sonrasında ise grup halinde turumuza başlanır. Yol güzergahımızın üzerinde durulması gereken yerlerde molalar verilmektedir. Bunun sebebi bölgeyi tanımak, görülecek yerleri daha yakından görmek ve bilgi edinmektir. Ayrıca buralarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmektedir.

Üç Güzellerde Gün Doğumunun Sunumu

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu ATV Turu özellikle güneşin doğumuna göre planlanmaktadır. Böylelikle bölgeye varıldıktan sonra günün ilk ışıkları ile manzaranın eşsiz görüntüsüne ortak olursunuz. Birbirinden güzel fotoğraflarınızı çektirir aynı zamanda en güzel selfie fotoğrafını yakalamak için uğraşırsınız. Öyle ki bu fotoğraf sizlerin sosyal medyada yüzünüz haline gelir. Özelsinizdir. Çünkü herkesin görmek istediği Kapadokya’yı en güzel haliyle masalsı hikayelerin yaşandığı Üç Güzeller'deyakalamış olursunuz.

Gün doğumu ile bölgenin size özel sunumu sonrası ATV turumuz dönüş yoluna başlamaktadır. Yine bölgenin en güzel coğrafyasında size uygun yollar eşliğinde turumuz başlangıç noktasında sona erdirilmektedir. Sonrasında ise transfer hizmeti alanlar konaklama otellerine bırakılmaktadır.

DAHİL OLANLAR:
Otel Transferi
Rehberlik
Sigorta
Kask
Koruyucu Gözlük

HARİÇ OLANLAR:
Sadece Ürgüp ve Ortahisar için transfer dahildir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızdan ulaşabilirsiniz;

Kapadokya ATV Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#41
LOKASYON:
Ürgüp
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

85$

2 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Doğumu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.