• Üç güzeller
  • Kızılçukur Vadisi
  • Güvercinlikler
  • İki kaya vadisi
  • Panaroma , Vadiler arası mini peribacaları
  • Aktepe
//Halil


//Halil

DAHİL OLANLAR:
Otel Transferi
Rehberlik
Sigorta
Kask
Koruyucu Gözlük

HARİÇ OLANLAR:
Sadece Ürgüp ve Ortahisar için transfer dahildir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kapadokya ATV Turu Neler Dahil

Ürgüp ATV turu yapacağınız gün ve saat geldiğinde ilk olarak otelinizden alana transfer edileceksiniz. Kask ve bone gibi diğer ekipmanları giydikten sonra sizlere ATV sürme eğitimi verilecek. Oryantasyon bittikten sonra tecrübeli rehberler eşliğinde ATV seyahatiniz başlayacak. Peri bacaları ve vadi manzaraları eşliğinde farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Seyahatiniz bittiğinde otelinize transferiniz sağlanacak.

Kapadokya ATV Turu Hangi Mevsimde Yapılır?

Kapadokya ATV Turu hava durumu uygun olduğu müddetçe her mevsim yapılabilir. Ajanslar yılın 365 günü hizmet sağlamaktadır. Olağanüstü hava durumları olmadığı müddetçe tur sürekli yapılmaktadır. Yağmur yağması ATV turunu pek etkilememektedir. Yağmurluk gibi giyilmesi zorunlu olmayan ekipmanlar isteğe bağlı olarak müşterilere verilmektedir.

ATV turuna katılıp toza çamura bulaşmamak olmaz. Kapadokya’nın engebeli arazilerinde dolaşırken adrenalin tutkunuz zirvede olacak. Vadileri ve tepeleri aşıp en güzel manzaraları yakalayacaksınız.

Kapadokya ATV Turu Hangi Saatlerde Yapılır?

Kapadokya ATV turu gün doğumu ile birlikte başlar. Turlar gün batımına kadar sürmektedir. Sabahın ilk saatlerinde bir başka güzel olan bu tur gün batımında da oldukça büyüleyicidir.

Gün doğumu ile birlikte Kapadokya hareketli dakikalar yaşamaktadır. Balonların uçmaya başladığı saatlerde balon manzaraları eşliğinde ATV turu yapmak size bir masal gibi gelebilir. Gökyüzünün güneş ışıklarıyla karışması ve harika renkleri ortaya çıkarması sizi bir noktada kilitleyebilir. Kendinizi manzaraya dalmış bir halde bulabilirsiniz. Gün doğumunda ATV turuna katılmak için gün doğmadan 1 saat önce yola çıkmış olmanız gerekmektedir.

Gün batımında ATV turu yapacaksanız, Kapadokya’nın tatlı bir telaşla günü nasıl bitirdiğine şahit olacaksınız. Gökyüzünde balonlar olmayacak. Sadece güneşin batışı ve peri bacaları manzaraları ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu saatler Kapadokya’nın en romantik saatleri oluyor. Güneşin rengi gibi sıcak dakikalara şahitlik edebilirsiniz. ATV turu sonrası güzel bir yemekle günü bitirebilirsiniz.

Kapadokya ATV Turu Yaş Sınırı

ATV turu için 12 yaş sınırı bulunmaktadır. 12 yaşın altındaki çocukların ATV sürmelerine izin verilmemektedir. 18 yaşından küçük çocukların ise aileleri gözetiminde ATV sürmelerinde bir sakınca yoktur. Fakat burada sorumluluk aileye aittir. 5 yaşından küçük çocukların ATV’ye aileleriyle dahi binmelerine izin verilmemektedir. Ayrıca ATV turlarında güvenlik için en önemli nokta rehberin dediklerini harfiyen uygulamaktadır. Rehberler sizin güvenliğiniz için talimatlar vermektedir.

Kapadokya ATV Turu Güvenli Mi?

ATV Turu, herhangi bir tehlike arz etmemektedir. Size araçların nasıl kullanacağınız hangi zeminlerde süreceğiniz konusunda eğitim verilecektir. Fakat yine de araçlar dikkatli kullanılmalıdır. Ayrıca Kapadokya’nın engebeli arazilerinde süreceğiniz araçlar düzgün kullanmadığınız takdirde size sorun çıkartabilir.

Ürgüp ATV turu rotaları bellidir. Rehberinizin direktiflerini dinleyerek hareket ederseniz bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Tura katıldığınız şirket tarafından sizlere ekipmanlar verilecektir. Bu ekipmanlar; kask, bone, eldiven, dizlik, dirseklik ve yağmurluk gibi ekipmanlardır. Kask ve Bone ekipmanlarını takmak zorunludur. Kalan kısmını takmak zorunlu değildir. Fakat güvenlik için dizlik ve dirseklik gibi diğer koruyucu ekipmanları da takmanızı öneriyoruz.

ATV’yi sürmek için herhangi bir ehliyet gerekmemektedir. Turlar size verilen eğitimler bittiğinde başlamaktadır. Eğitim siz hazır hissettiğinizde bitmektedir. ATV sürmek hiç zor değildir. Çok eğleneceğinizden eminiz.

Kapadokya ATV Turu Evlilik Teklifi

Kapadokya ATV turu evlilik teklifi için en çok tercih edilen aktivitelerden birisidir. Özellikle gün batımında manzarası oldukça romantik bir akşam sunmaktadır. Kapadokya’da evlenmek teklifi ile hiç unutamayacağınız hatıralara sahip olacaksınız.

ATV turu evlilik teklifi paketi içerisinde önce 1 saat ya da 2 saat boyunca ATV turu yaparsınız. Daha sonra size özel hazırlanmış yerel şampanya ikramında bulunulur. Çiçek buketleri eşliğinde evlenme teklifi gerçekleştikten sonra diğer ikramlar sunulur. Fotoğraf çekimi, video çekimi ve özel klip hazırlanır. Vadide yaklaşık 1 saat vakit geçirdikten sonra harika anılara sahip olduğunuz bir günün sonuna gelirsiniz.

Kapadokya ATV Turu Hangi Otel?

ATV turu yapmak için acentemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Acentemiz size pek çok avantaj sağlayabilir. Yalnızca ATV turu değil otelinizden diğer turlara da ulaşabilirsiniz. Otelimizin merkezde olması, kolay bir şekilde otelinize ulaşmanızı sağlar. Dilediğiniz vakitte otelinizden ayrılıp yürüyüşlere ya da çevreyi keşfetmeye çıkabilirsiniz.

Kapadokya’da sorunsuz bir tatil geçirmek için sizde soru işaretleri oluşturmayacak bir konaklama seçmelisiniz. Bunun için kalacağınız otel çok önemlidir. Sadece düzenledikleri turlar değil kaldığınız oda, yemekler ve personel ilgisi de çok önemlidir. ATV turuna ya da diğer turlara katıldıktan sonra dinlenmek için iyi bir odaya gelmeyi kim istemez. Dilerseniz şömineli oda, jakuzili oda, havuzlu oda ya da hamamlı oda seçenekleriyle tatilinizi zenginleştirebilirsiniz.

Kapadokya otelleri özellikle balayı çiftleri tarafından çok tercih edilmektedir. Çeşitli dekor ve mimariye sahip olan bölgede evlilik teklifi paketleri ve balayı paketleri oldukça popülerdir.

Kapadokya ATV Turu Rezervasyon

ATV tur rezervasyonu için acentemizden bilgi edinebilirsiniz.  Bu tur ile pek çok organizasyon düzenlenmektedir. Dilerseniz balayı ya da evlilik teklifi paketlerini inceleyerek uygun bir tur seçebilirsiniz.

Ayrıca Kapadokya ATV ile bölgeyi keşfedeceksiniz. Engebeli arazilerde dolaşırken Kapadokya’nın doğasının tadını çıkaracaksınız. ATV turu, Arkadaşlarınızla ya da ailenizle yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden birisidir. İsterseniz gün doğumunda ya da gün batımında yapabilirsiniz. ATV turu için otelden alana transferiniz sağlanacaktır. Profesyonel rehberler eşliğinde bölgeyi gezeceksiniz. Tur bittiğinde tekrar otelinize transfer edileceksiniz.

Kapadokya ATV turu için belirlediğiniz tarihte ve istediğiniz zaman aralığında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca hava durumu ATV turu için pek önemli değildir. Rezervasyonunuzla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda çok kolay bir şekilde ücret iadesi alabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#36
LOKASYON:
Ürgüp
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

350TL

2 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2 Saatlik Üç Güzeller ATV Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.