1 Saat 30dk Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu

  • 1 Saat 30dk Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu : Kapadokya'nın eşsiz güzellikte manzaralara büründüğü gün doğumu saatinde bölgeyi gezmek unutulmaz anlar edinmeyi ve harika fotoğraf kareleri yakalamanızı sağlar. Bir de bu geziyi otantik hale dönüştürebileceğiniz Kapadokya Deve Turu ile denediğinizde ortaya çok farklı bir deneyim çıkar.
  • 1 Saat 30dk Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu : Kapadokya'nın eşsiz güzellikte manzaralara büründüğü gün doğumu saatinde bölgeyi gezmek unutulmaz anlar edinmeyi ve harika fotoğraf kareleri yakalamanızı sağlar. Bir de bu geziyi otantik hale dönüştürebileceğiniz Kapadokya Deve Turu ile denediğinizde ortaya çok farklı bir deneyim çıkar.
  • Meskendir Vadisi
  • Güllüdere Vadisi
  • Kızıl Vadi
  • Zindanönü Kayalıkları
Kapadokya'nın eşsiz güzellikte manzaralara büründüğü gün doğumu saatinde bölgeyi gezmek unutulmaz anlar edinmeyi ve harika fotoğraf kareleri yakalamanızı sağlar. Bir de bu geziyi otantik hale dönüştürebileceğiniz Kapadokya Deve Turu ile denediğinizde ortaya çok farklı bir deneyim çıkar.

1 Saat 30 Dakika Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu


Kapadokya coğrafyasının oluşumu sonrası ortaya çıkan doğal güzellikler kendisini göstermektedir. Böylelikle güzelliklerin ortaya çıkmasında önemli rollere imza atan peri bacaları ve buradaki kültürel yapılar önem kazanmaktadır. Bu yapıların görülmesinde ise gün doğumu ve gün batımı ile ortaya çıkan esrarengiz ışıltılar ve manzaralar en önemli enstanteneleri vermektedir. Bu anlamda yapılan turlar kendisine gezinizde yer bulur. Bunlardan biri de 1 saat 30 dakika süren Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu olmaktadır.

Kapadokya gezilerinizin ve keşiflerinizin yerine getirilmesinde buradaki turlar önemlidir. Bu anlamda turların gerçekleştirilmesinde hizmet alacağınız yerler de önem kazanmaktadır. Böylelikle bölgede deve turu ve diğer turların gerçekleşmesinde HTR Tour acentesi sizlere gereken desteği vermektedir. Bölgesel açıdan farklı gezi rotaları ve turlar düzenlenmektedir. Bu aşamada sizlerin ihtiyacı ve talebine göre şekillenen turlardan bahsetmek mümkün olmaktadır. Bölge açısından çok geniş bir alana yayılan Kapadokya’nın rahat keşfi için turlar burada kendisini gösterir. Deve turları ise sizin isteğinize göre zaman dilimine yayılan turlardan biri olmaktadır. Zira Kapadokya’nın tanıtımında büyük etkisi bulunan buradaki aktiviteler gezilerin vazgeçilmez etkinlikleridir. ATV turu, At turu ve deve turları, Jeep Safari turları ile en önemlisi ise sıcak hava balonları ile bölgeyi yukarıdan keşfetmek olmaktadır.


Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu Transfer Hizmeti

Kapadokya’da yapacağınız 1 saat 30 dakika Gün Doğumu Deve Turu Göreme başta olmak üzere Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar ve Çavuşin merkezlerinden ulaşım transferleri ile yapılmaktadır. Konaklama yaptığınız otelden lüks araçlar ile alındıktan sonra turun başlayacağı noktaya getirilirsiniz. Burada konforlu ve güvenli bir ulaşım önem kazanmaktadır. Konaklama otelinizden alınma saati sizlere bildirildikten sonra yapılmaktadır. Böylelikle sizlere vakit kazandırılmış olur.


1 Saat 30 Dakika Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu Fiyatı

Tur için kişi başı ödeyeceğiniz ücret tutarı 85 USD'dir. Bu anlamda transfer hizmet için ayrı ücretler ödenmektedir. Böylelikle kişi başı transfer ücreti ise 150 lira olmaktadır. Ancak turlara katılım için 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak turlara katılım hakkı sağlar. Böylelikle iki kişi binebileceğiniz develer için çok daha cazip fiyat şartları htrtour.com ile sağlanmış olmaktadır. Gezilerinizde hayatınıza renk verecek olan aktiviteler için sigortalar yapılmaktadır. Bu sigortalar tura katılan kişiler için verilen önemi göstermektedir.


1 Saat 30 Dakika Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu Deneyimi

Kapadokya Deve Turlarında gün doğumu ile güneşin peri bacaları ile dansını ve sıcak hava balonlarının size sunduğu resitali görebiliyorsunuz. Bu anlamda bölgenin en önemli vadileri deve sırtında geçilirken buraların keşfinde profesyonel rehberler sizlere eşlik etmektedir. Özellikle görmeniz gereken Meskendir Vadisi, Kızıl Vadi, Güllüdere vadisi ve Zindanönü Kayalıkları deve sırtında sevdiklerinizle keşfedeceğiniz yerler olmaktadır.

1,5 saatlik tur esnasında aynı zamanda günün en güzel manzaraları eşliğinde bol fotoğraf çekinme zamanlarınız olacaktır. Buradaki anılarınızı zenginleştirecek olan deve turlarının eski İpek Yolu üzerinde olan Kapadokya’ya hayat verdiğini söylemek mümkündür. Her zaman bu deneyimi kazanamayacağınız bir aktiviteden bahsetmek söz konusu bile değildir. Öyle ki sıra dışı bir gezi sizlerde heyecan yaratırken ufkunuzu genişletecek tatlar bırakmaktadır.

Kapadokya bölgesini tarihi ipek yolu üzerinde deve sırtında keşfetmek isteyenler için farklı zaman dilimleri ile turlar düzenlenebilmektedir. Bu anlamda iki saatlik turlar günün geri kalan kısmında yapabileceğiniz diğer etkinlikler olmaktadır. Bölgenin en önemli zamanı gün doğumu ve sonrasında ise gün batımları olarak görülmektedir. Çünkü günün bu zamanlarında güneş ışıklarının şovu başlar. Bu şova ortak olmak isteyen Kapadokya misafirleri bölgede bulunan seyir teraslarındaki yerini almaktadır. Ancak en önemlisi ise bu şova ortak olan gün doğumu eşliğinde deve turlarına katılmak oluyor.

DAHİL OLANLAR:
1.5 Saat Gün doğumu manzarasında Deve Turu
Sadece Ortahisar ve Ürgüp için transfer

HARİÇ OLANLAR:
Ürgüp ve Ortahisar haricindeki konumlardan transfer

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

1 saat 30 dk. Kapadokya Gün Doğumu Deve Turu hakkında tüm detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Kapadokya Deve Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#24
LOKASYON:
Nevşehir
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Konaklama yapılan otel
BİTİŞ:
Konaklama yapılan otel
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
150 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

40$

1.5 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Saat 30dk Kapadokya Gün Doğumu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.