• 2 Saat Göreme Özel At Turu : Kapadokya bölgesinin dünya sınırlarına ulaşan ünlü ilçesi Göreme birçok özel turistik alana sahiptir. Bu alanları partneriniz veya arkadaşınızla özel 2 saatlik Göreme At Turu ile gezebilir ve hatıranıza unutamayacağınız bir deneyim ekleyebilirsiniz.
  • 2 Saat Göreme Özel At Turu : Kapadokya bölgesinin dünya sınırlarına ulaşan ünlü ilçesi Göreme birçok özel turistik alana sahiptir. Bu alanları partneriniz veya arkadaşınızla özel 2 saatlik Göreme At Turu ile gezebilir ve hatıranıza unutamayacağınız bir deneyim ekleyebilirsiniz.
  • 2 Saat Göreme Özel At Turu : Kapadokya bölgesinin dünya sınırlarına ulaşan ünlü ilçesi Göreme birçok özel turistik alana sahiptir. Bu alanları partneriniz veya arkadaşınızla özel 2 saatlik Göreme At Turu ile gezebilir ve hatıranıza unutamayacağınız bir deneyim ekleyebilirsiniz.
  • Kılıçlar Vadisi
  • Kızlar Manastırı
  • Güllü Vadi
  • Kızılçukur Panaroma
Kapadokya bölgesinin dünya sınırlarına ulaşan ünlü ilçesi Göreme birçok özel turistik alana sahiptir. Bu alanları partneriniz veya arkadaşınızla özel 2 saatlik Göreme At Turu ile gezebilir ve hatıranıza unutamayacağınız bir deneyim ekleyebilirsiniz.

2 Saat Göreme Özel At Turu

Mistik vadilerinin inanılmaz doğasını keşfetmek için Göreme at turları sizlere mutluluk veren bir etkinlik olmaktadır. Özellikle Göreme dünya markası olmasında önemli paya sahip olan Açık Hava Müzesi ile en yoğun ziyaretçi alan yerlerdir. Bu anlamda bölgeye elen kişiler buranın oluşumunda etkili vadileri görmek ister. Çok geniş bir alan olan vadilerin keşfi için bölgenin yapısına uygun turlar yapılmaktadır. Bunlardan biri 2 Saat Göreme Özel At Turu olabilir. Öyle ki bölgede yapacağınız bir aktivite bulunmaktadır.

2 Saat Göreme Özel At Turu Rotası


Göreme bölgesine gelen kişiler burada at turlarına katılma imkanı bulmaktadır. Bu turlar işletmelerin programı dahilinde yapılabilirken aynı zamanda talep gören bir diğer etkinlik ise 2 Saat Göreme Özel At Turu olmaktadır. Bu aşamada sizlere unutamayacağınız bir gezi ile tur imkanı sağlayan HTR Tour ihtiyacınız olan turları size özel olarak planlar. Yapılan organize ile hareket ederken kendinizi gerçekten özel hissedeceğiniz bir tatil yapmış olursunuz. Bu anlamda program sizin talepleriniz ile şekillenir. Bölgede en önemli yerler olan Kılıçlar Vadisi, Güllü Vadi burada geçilen alanlardır. Aynı zamanda yolunuz Kızlar Manastırına uğramaktadır. Böylelikle geziniz kültür durağı ile hareket eder.

Göreme bölgesinde özellikle gün batımı ve doğumunda manzara önemlidir. Böylelikle bu zaman aralığında manzaraların olduğu yerde bulunmanız önem arz etmektedir. Çünkü manzaranın en güzel detayları buralardan alınabilmektedir. Bu anlamda Göreme at turu ile durağınız Kızılçukur Panoraması ile devam etmektedir. Burada günün en güzel manzarası ile fotoğraf çekimi yapar ve anılarınıza yeni fotoğraflar eklersiniz. Ürgüp, Göreme ve Çavuşin Köyünün ortasında bulunan Kızılçukur Vadisi Kapadokya’nın en güzel manzarasına sahip bir yerdir. Adını kızıl renklerden alan vadide aynı zamanda yürüyüş yolu bulunmaktadır.

Göreme At Turu Hakkında Bilgi


Gündüz yaptığınız Kapadokya gezisi ile güne burada yapacağınız elveda güzel bir anı olur. Gün batımı ile birlikte buradaki renk cümbüşü değişir kendinizi ayrı bir gezegende hissedersiniz. Güneşin ufuk çizgisine yaklaştığı her an vadideki kızıllık artıyor. At turunuzda son olarak yapacağınız husus burada güneşin batışını adım adım izlemek olacaktır.  Bu sebeple gün batımı ile ortaya çıkan muhteşem görüntüyü burada görebilmeniz için turlar düzenlenmektedir. Aynı zamanda düzenlenen turlara rota olarak burası mutlaka eklenen yerler arasındadır.

Kapadokya seyahatinizde atlar ile bölgeyi keşfetmek fikrinizde olmayabilir. Ancak bölgede bu anlamda atlar ile tura katılan kişilerin muhteşem yorumları sizin fikrinizi değiştirecek kadar etkili olmaktadır. Burada bölgenin şartlarına uygun olarak tepeler, peri bacaları, tüneller gibi engebeli yollardan aşarak at sırtında gezinti sizin için farklı deneyim sunmaktadır. Özellikle tura sevdiklerinizle birlikte katılıyor olmanız heyecanınızı ve mutluluğunu artıran etkenler olur. Bu sebeple Güzel Atlar Ülkesinin hikayesini dinlenmeniz aynı zamanda turlara katılımın anahtarı olmaktadır. Böylelikle HTR Tour ile hayatınızın geri kalanında sürekli hatırlamak isteyeceğiniz bir gezinti sizlerde mutluluk kaynağı olacaktır.

At çiftliklerinde yetiştirilen atlar buralarda turlara katılım için özel olarak yetiştirilmektedir. Bu anlamda tura katılan kişilerin endişe duymadan at sırtında gezintinin yolu açılmış olur. Binlerce yıl önce bölgede hakimiyet süren Pers’lerin güzel atları nedeniyle buraya “Güzel Atlar Ülkesi” denilmiştir. Bu anlamda halen bu marka değeri bölgede yetiştirilen atlar ile devam edilmektedir. İlk etapta at turlarına katılmak büyük endişeye sevk etmektedir. Ancak turun başlaması ile ortasına gelinmesi ile tura katılmamanın büyük bir kayıp olacağı kanaatine varırsınız. Bu aşamadan sonra turun hiç bitmemesini isteyerek yolunuza devam edersiniz.

Kapadoya At Turu Deneyimi


Peri bacaları arasında ve tarihi kültürel güzellikler ile zengin bölgede yamaçlarda ve derelerden inerken heyecanınız artar. Tur boyunca kahkahalarınız ile eğlencelerinizin arasında tura katılanların söylediği şarkılarda size eşlik eder. Birçok bölgesinde kendinizi Teksas’ta çekilen film stüdyolarında hissedersiniz. En güzel alanlarda anı fotoğrafları çekilir birer birer. Tur boyunca sizlere eşlik eden profesyonel rehberler bölge hakkında bilgi vermektedir.

Size özel düzenlenebilen at turu durağında bir çok bölgeyi keşfetme olanağınız olur. Güzergahınız üzerinde başka at turları ile bölgede yapılan ATV turlarına şahit olursunuz. Öyle ki atlar bu araçlara saygı duymayı öğrenmiş. Bir anlamda geçmeleri için yol veren hayvanlar bölgeye, yoğun trafiğe ve yeni misafirlere çoktan alışmış.

At sırtında oturmak biraz yorucu oluyor olsa da; Kapadokya anılarınızın en renkli ve keyifli bir bölümü olan At turuna özellikle Göreme’de katılım olmaktadır. Zira bölgenin Kapadokya için önemi büyüktür. Bölgede görülmesi gereken yerler için zaman kavramı güzellikler açısından önem taşımaktadır. Ancak bu durum sizin gezi planınıza ve rotanıza göre farklı güzergâhlar üzerinde özel at turuna katılma olanakları sağlayabilir. Bölgede gezinizi en iyi ve unutulmak hale getirmek için farklı deneyimler her zaman etkili olmaktadır. Bu tur ile istenilen etki son derece ağır hissedilmektedir.

Tur sonrası HTR Tour misafirlerini güvenli bir şekilde konforlu araçları ile konaklama otellerine bırakmaktadır. Böylelikle otelinizde başlayan At sırtında Göreme turu yine otelinizde noktalanmış olacaktır.
DAHİL OLANLAR:
At Binme
Kask ve Bone
Profesyonel Rehber
Vadi ve Peri Bacaları Seyri

HARİÇ OLANLAR:
Transfer
Tur Öncesi veya Sonrası Yemek
Tur Alanlarında Bulunan Satış Yerleri Harcamaları

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

2 Saat Göreme Özet At Turu hakkında detaylı bilgiye linkteki tur sayfamızdan ulaşabilirsiniz;

Kapadokya At Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#27
LOKASYON:
Göreme/Nevşehir
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Konaklama yapılan otel
BİTİŞ:
Konaklama yapılan otel
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

75$

2 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2 Saat Göreme Özel At Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.