• Üç güzeller
  • Bekçi Kayası
  • Güvercinlikler
  • İki kaya vadisi
  • Panaroma
Kapadokya seyahati, dinlenmekle birlikte eğlence imkanını eş zamanlı sunar. Eğlenceli aktivitelerin başında da ATV Turu gelir. ATV turları bölgenin birçok alanında yapılmakta olup bunların içinde en çok tercih edilenler arasında 1 saatlik Üç Güzeller özel ATV turu yer almaktadır.

1 Saatlik Üç Güzeller Özel Atv Turu


Söz konusu Kapadokya olunca simgesel olarak buranın bir çok unsuru ön plana çıkmaktadır. Ancak en önemlilerinden biri bölgenin devasa efsanesi ve hikayelerine imza atan Üç Güzeller olmaktadır. Nevşehir, Ürgüp karayolu üzerinde bulunan Üç Güzeller peri bacaları iki büyük biri küçük olarak manzaranıza ortak olmaktadır. Öyle ki bölgede anne, baba ve çocuk olarak nitelenen bu doğal yapıların hikayesinde çekirdek aile geçmektedir. Hüzünlü ve duygusal hikaye halen iştahla anlatılmaktadır. Bu hikayeyi 1 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu eşliğinde en güzel şekilde görebilirsiniz. 


Kapadokya Turizmi İle Etkinlikler                

Kapadokya elbette doğal ve kültürel yapıların varlıkların olduğu muhteşem bir bölge. Bu sayede yerli yabancı yüz binlerce kişinin kalbinin attığı bir yer olmaktadır. Ancak buranın ziyaretinde sadece bu yapılar etkili değildir. Bölgesel açıdan coğrafi yapısı ile muhteşem seyirlerin, etkinliklerini ve aktivitelerin adresi olmaktadır. Bu etkinlikler sayesinde reklam ve tanıtımı yapılan Kapadokya aynı zamanda festivallerinde adresidir. Bölge açısından yapılan festivaller kadar yerel belediye ve köylerin yaptığı tanıtım çalışmaları birbirini tamamlayan unsurlar olmaktadır. Kültürel gezilerinizde eğlenceli zamanınızın akıp gittiğinden son aşamada haberdar olursunuz. Bu aşamada rotamız etkinliklerin adresi HTR Tour olmaktadır.


1 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu Rotası

Kapadokya arazilerine uygun olarak katılacağınız etkinliklerden biri 1 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu olmaktadır. Bu bölgeye gün doğumu, gün batımı ve iki saatlik tur programlarımız bulunmaktadır. Ancak bu durum misafirlerimizin taleplerine bağlı olarak özel zaman aralığında ve özel bölgelere düzenlenebilmektedir. Bu aşamada talebiniz doğrultusunda Üç Güzeller Peri bacalarının muhteşem hikayesine ortak olmak için ATV turuna katılabilirsiniz. Tamamen size özel hazırlanan tur boyunca eğlenceli dakikalar sizin ve sevdikleriniz için hazırlanmaktadır. Böylelikle konaklama otelinizden lüks araçlarımız sizi ve sevdiklerinizi alır ve tur başlangıç noktasına getirmektedir. Turun başlama ve bitiş saati, rotası, gezilecek ve mola verilecek noktalar size göre planlanmaktadır. Ancak burada rotamızda mutlaka olması gereken yerler mevcuttur. Bu aşamada turumuzun durakları şu şekildedir.

Üç Güzeller Peri Bacaları

Güvercinlikler

Bekçi Kayası

İki Kaya Vadisi

Kapadokya Panoraması


1 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV Turu Fiyatları 

Tatiliniz sizler için dinlenmek amaçlı olabilir. Ancak Kapadokya söz konusu olunca dinlenmek ve eğlenceler bir arada hareket etmektedir. Bu eğlencelerinizin başında ise ATV turları gelmektedir. Bölgedekilerin aynı zamanda ulaşım aracı olarak kullandığı bu araçlar arazi şartlarına uygun olmaktadır. Bölgede yapılan etkinlikler ile eğlencenin adresi olan ATV turu 1 saatlik zaman dilimiyle size özel olarak yapılmaktadır.

Üç Güzeller'de yapacağınız 1 saatlik ATV Turu kişi başı 50 USD karşılığında yapılmaktadır. ATV araçlarında iki kişi turlara rahat bir şekilde katılım sağlamaktadır. Böylelikle daha eğlenceli bir turunuz olabilir. Bunun yanında konaklama otelinizden alınıp ve bitiş sonrası yine buraya bırakılmanızda transfer ücreti olarak 120 TL alınmaktadır. Aynı zamanda turunuzda profesyonel rehberlerimiz sizlere eşlik etmektedir. Ayrıca turumuzda güvenlik amaçlı olarak sigorta yaptırılmaktadır. Güvenlik amaçlı olarak ayrıca kask, koruyucu gözlük kullanımı yapılmaktadır.


Kapadokya ATV Turu Deneyimi

Üç Güzeller Peri Bacalarına özel arazi şartlarında tozu dumana katarak ilerleyen bir rota ile ulaşım sağlanmaktadır. Burada en önemli husus elbette anı fotoğrafları olmaktadır. Burada özellikle gün batımı ve doğumunda bulunmak gerekir. Manzarası bu zamanlarda güzel olan bir yer olması ayrıca fotoğraf çekiminin yapılmasına neden olmaktadır. Ancak size özel saatler içerisinde düzenlenen ATV turu dönüş yolu ile devam eder.

Üç Güzeller Peri Bacalarına yapılan özel ATV turu başlangıç noktasında sona erdirilmektedir. Böylelikle transfer hizmeti alan misafirlerimiz yine konaklama oteline bırakılmaktadır.

DAHİL OLANLAR:
Otel Transferi
Rehberlik
Sigorta
Kask
Koruyucu Gözlük

HARİÇ OLANLAR:
Sadece Ürgüp ve Ortahisar için transfer dahildir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kapadokya ATV Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#38
LOKASYON:
Ürgüp
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

50$

1 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Saatlik Üç Güzeller Özel ATV... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.