EN İYİ FİYAT
  • 1 Saat Ortahisar At Turu: Ortahisar, Kapadokya'nın otantik taş ve kaya görüntülerine sahip ilçesidir. Ortahisar'ın ikonik yerlerini Kapadokya'nın güzel atları ile gezmek ayrıcalıklı bir etkinlik olacaktır.
  • 1 Saat Ortahisar At Turu: Ortahisar, Kapadokya'nın otantik taş ve kaya görüntülerine sahip ilçesidir. Ortahisar'ın ikonik yerlerini Kapadokya'nın güzel atları ile gezmek ayrıcalıklı bir etkinlik olacaktır.
  • 1 Saat Ortahisar At Turu: Ortahisar, Kapadokya'nın otantik taş ve kaya görüntülerine sahip ilçesidir. Ortahisar'ın ikonik yerlerini Kapadokya'nın güzel atları ile gezmek ayrıcalıklı bir etkinlik olacaktır.
  • Ortahisar Vadisi
  • Yeşil Vadi
  • Hastane Manastırı
Ortahisar, Kapadokya'nın otantik taş ve kaya görüntülerine sahip ilçesidir. Ortahisar'ın ikonik yerlerini Kapadokya'nın güzel atları ile gezmek ayrıcalıklı bir etkinlik olacaktır.

1 Saat Ortahisar At Turu


Ürgüp, Göreme ve Avanos üçgeninde Kapadokya’nın keşfinde ihtiyacınız olan turlar sizlere kısa zamanda bölgeyi inceleme olanakları sunmaktadır. Bunun yanında keşiflerinizin heyecanlı kılınmasında farklı tur araçları kendisini gösterir. 1200 metre rakımda, 86 metre yükseklikteki Ortahisar Kalesi ile ünlenen Ortahisar bölgenin önemli yerlerindendir. Böylelikle  bölgenin keşfinde heyecanınıza ortak olan at turları heyecanlarınız için alternatif olmaktadır. Kısa süreli olan tur ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Erken başlanılan zaman ile 1 saat Ortahisar At Turu gününüzün geri kalan kısmı için verimli bir organizasyon olmaktadır.

1 Saat Ortahisar At Turu Rotası

Bölgenin keşfi için turlar oldukça önemlidir. Öyle ki Kapadokya’nın tanıtımı için ihtiyaçlardan biri olarak görülen turların organizesinde en uygun şartları Htr Tour acentesi sağlamaktadır. Ortahisar Kalesi ile ön plana çıkmasına rağmen burada gezilecek yerler at sırtında keyfe keder bir gezi olmaktadır. Böylelikle Ortahisar Vadisi başta olmak üzere Yeşil Vadi ve Hastane manastırı at turlarında keşfedeceğiniz yerler olmaktadır.

Kapadokya At Turu Hangi Mevsimde Yapılır

Dört mevsim ziyaretlere açık olan Kapadokya aynı zamanda dört mevsim at turlarına da olanak vermektedir. Bu sayede 365 gün yapılan turlar mümkündür. Kapadokya’nın tarihi güzelliklerinin yanında doğal alanlarının keşfinde at sırtında geziler bölgede en popüler olan turlardan olmaktadır.

Kapadokya At Turu Hangi Saatlerde Yapılır

Kapadokya At Turu kişiye özel planlandığı gibi standart turlar ile de yapılabilmektedir. Böylelikle sabah 8:00 ile akşam 19:30 saatleri arasında turlar mevsime göre düzenlenebilmektedir. Bazen kar üstünde bazen güneşin altında yapacağınız at turları gezilerinizi renklendiren unsurlar olmaktadır.

Kapadokya’nın günün ilk ışıklarının peri bacalarına vurmasından önce başlayan bir hayatı bulunmaktadır. Öyle ki ilk ışıkları sıcak hava balonları havada karşılar. Böylelikle balonlar, vadiler, peri bacaları ve güneşin ışıkları harmanlanarak günün şovu başlar. Erken saatle başlayan uçuşlar erken saatlerde bittiği için gününüzün geri kalanında başka turlara katılabilirsiniz. Bunlardan biri de Ortahisar at turu olmaktadır. Öyle ki Kapadokya’da bir çok tura katılım sağlayabilirsiniz. Bu aşamada ihtiyacınız olan organize htrtour.com tarafından yapılmaktadır. Kapadokya gezileri ile eğlencelerin verimli olması açısından rotalar ve planlamalar önem kazanır. Çünkü çok geniş bir alandan bahsedilen Kapadokya’nın keşfedilmesinde zaman ve planlama önem kazanmaktadır.

1 Saat Ortahisar At Turu Fiyatları

1 Saat Ortahisar At Turu ücreti 45 USD olarak tahsil edilmektedir. Burada transfer hizmeti alınması halinde ayrıca 60 TL ücret ödemesi söz konusudur. Bu ücretler kişi başı olarak alınır. Turun planlanması ile birlikte lüks araçlar sizleri otelinizden alarak turun başlayacağı noktaya gelinmektedir. Transferler lüks ve konforlu araçlar ile güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

1 Saat Ortahisar At Turu Deneyimi

Tur başlangıcı öncesinde kişilere atlar ile uyum çalışmaları yapılmaktadır. At bakıcıları ve rehberlerin eşliğinde verilen bu aşamada atlar ile ısınmanız sağlanmaktadır. Misafirlerin rahat bir at turu yapmasına olanak sağlaması adına uysal hayvanlar turlara özel olarak seçilmektedir. Bu sebeple hiç ata binmeyen kişiler çok rahat bir şekilde at sırtında turlara katılabilmektedir.

At turunu devamı boyunca sizlere profesyonel rehberler eşlik eder. Böylece bölgeyi daha iyi tanıma imkânı sağlamış olursunuz. Ortahisar bölgesinde görmeniz gereken Ortahisar Vadisi, Yeşil Vadi ile Hastane Manastırı 1 saatlik Ortahisar At Turu süresince keşif yerleriniz ve gezi rotanız olmaktadır. Buralarda yeteri kadar gezi ve bol fotoğraf çekinme olanaklarınız sağlanır. Böylelikle sevdiklerinizle birlikte güzel bir turu anılarınıza eklemiş olursunuz.

Ortahisar At Turu sonrası dinlenmeniz için sizlere yeteri kadar süre verilmektedir. Bu aşamada kahve ve çay içerek dinlenebilirsiniz. Sonrasında ise konaklama otelinize yine lüks ve konforlu araçlarınız ile bırakılarak turunuz sonlandırılmış olmaktadır.

DAHİL OLANLAR:
At Binme
Kask ve Bone
Profesyonel Rehber
Vadi ve Peri Bacaları Seyri

HARİÇ OLANLAR:
Transfer
Tur Öncesi veya Sonrası Yemek
Tur Alanlarında Bulunan Satış Yerleri Harcamaları

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

1 Saat Ortahisar At Turu hakkında detaylı bilgi almak için linkte bulunan tur sayfamızı ziyaret edebilirsiniz;

Kapadokya At Turu


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#29
LOKASYON:
Ortahisar
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Konakladığınız Otel
BİTİŞ:
Konakladığınız Otel
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
60 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

50$

1 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Saat Ortahisar At Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.