• Göreme Kaya Otel
Göreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya OtelGöreme Kaya Otel

Göreme Kaya Otel

Göreme Kaya Otel, Göreme’de vadilerin arasında bulunmaktadır. Buradan Kapadokya’nın tüm vadilerini rahatlıkla gezebilirsiniz. Ayrıca otelin terası, eşsiz bir Güvercinlik Vadisi manzarası sunmaktadır. Göreme Kaya Otel, bölgedeki ilk butik kaya oteldir.
SEÇENEKLER
 • Deluxe Mağara Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Deluxe Teraslı Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Mağara Suite Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Standart Taş Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Doğal kaya, taş ve kemer odalar geleneksel yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda rahatlık ve konforu sürekli hissedeceğiniz odalara sahiptir. Göreme Kaya Otel’de 32 standart taş oda, 13 mağara oda bulunmaktadır. Bununla birlikte 6 deluxe mağara oda ve 4 mağara süit oda daha vardır. Otel restoranında en az manzara kadar harika bir yemek yiyebilirsiniz. Günün yorgunluğunu SPA merkezinde atabilirsiniz. SPA merkezinde masaj odaları, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı ve saunasında rahatlatıcı ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ek olarak otelin evcil hayvan kabul etmediğini belirtmekte fayda var. 
Nevsehir

Göreme Kaya Otele, Nevşehir Havalimanı’ndan 40 dakika süren bir yolculuk sonunda ulaşabilirsiniz. 


 • 24 Saat Resepsiyon
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Göreme Kaya Otel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.