• Kapadokya Türk Gecesi Yemekli Program: Kapadokya'da gün içinde onlarca aktivite ve gezi turlarında sonra akşamını da hem dinlenerek hem de yine yeni bir deneyim daha kazanarak geçirmenin en iyi yolu Kapadokya Türk Gecesi yemekli programdır. Yemekli program özellikle bölgenin yöresel lezzetlerini tatmak için tavsiye edilemktedir.
  • Kapadokya Türk Gecesi Yemekli Program: Kapadokya'da gün içinde onlarca aktivite ve gezi turlarında sonra akşamını da hem dinlenerek hem de yine yeni bir deneyim daha kazanarak geçirmenin en iyi yolu Kapadokya Türk Gecesi yemekli programdır. Yemekli program özellikle bölgenin yöresel lezzetlerini tatmak için tavsiye edilemktedir.
  • Kapadokya Türk Gecesi Yemekli Program: Kapadokya'da gün içinde onlarca aktivite ve gezi turlarında sonra akşamını da hem dinlenerek hem de yine yeni bir deneyim daha kazanarak geçirmenin en iyi yolu Kapadokya Türk Gecesi yemekli programdır. Yemekli program özellikle bölgenin yöresel lezzetlerini tatmak için tavsiye edilemktedir.
  • Mezeler
  • Ara Sıcak
  • Ana Yemek ( Seçmeli )
  • Meyve Tabağı
  • Karışık Kuruyemiş
  • Limitsiz Yerli Alkollü&Alkolsüz İçecek
Kapadokya'da gün içinde onlarca aktivite ve gezi turlarında sonra akşamını da hem dinlenerek hem de yine yeni bir deneyim daha kazanarak geçirmenin en iyi yolu Kapadokya Türk Gecesi yemekli programdır. Yemekli program özellikle bölgenin yöresel lezzetlerini tatmak için tavsiye edilemktedir.

Kapadokya Türk Gecesi Yemekli Program


Gündüz zamanında Kapadokya’nın doğal güzelliklerini ve kültürel yapısını keşfeden, birbirinden heyecanlı aktivitelere katılan ziyaretçiler geceleri de burada Türk gecesi programlarına katılmaktadır. Anadolu ve Kapadokya’nın kültürüne uygun olarak düzenlenen  Kapadokya Türk Gecesi yemekli program ve yemeksiz program aynı zamanda şov programlarıdır.

Kapadokya Türk Gecesi Yemekli Program Hakkında Bilgi


Hareketli geçen Kapadokya keşfinin ardından geceleri ayrı bir mutluluk ve heyecan Kapadokya bölgesinde sizleri beklemektedir. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlencenin adresi Türk geceleri olmaktadır. Burada birkaç halk oyunu ve gösteri gibi etkinlikler ile canlı müzikler eğlencenin anahtarı olur. Aynı zamanda yemekli ve yemeksiz olarak sunulan programlardaki coşku, tatilini Kapadokya’da geçirmek için büyük bir neden olmaktadır.

Bölgede bulunan yerli ve yabancı turistler müziğin sesine kulak vererek Türk gecelerine katılmak istemektedir. Öyle ki ününü duyan önceden rezervasyon yaptırmaktadır. Hatta rezervasyon olmadan yer bulmanızın mümkün olmadığı bu eğlenceler uzun süre unutamayacağınız yaşam kaynağı olacaktır. Onlarca kişinin aynı anda takip ettiği geceler bölgenin mimarisine uygun mağaralarda yapılmaya çalışılmaktadır. Ancak duruma göre dış mekânlarda da bu gecelere tanık olabilirsiniz.

Kapadokya’da yemekli Türk gecesi akşam yemeğinize eşlik eden kültürümüzü yansıtan eğlence programları olmaktadır. Genel itibarla akşam 20:00’de başlayan programlar dört saat gibi bir süre sizleri coşturur. Bu anlamda programa katılım için HTR Tour sizlere önemli hizmetler vermektedir. Yemekli Türk Gecelerine katılım için öncelikle sizi konaklamış olduğunuz otelinizden konforlu araçlar eşliğinde aldırıyoruz. Program sonrasında ise yine güvenli bir şekilde otelinize bırakıyoruz. Bu aşamada HTR Tour hazır paketlerinden seçmeniz halinde kendinizi Türk gecesi eğlencelerinde daha rahat hissedersiniz.

Kapadokya Türk Gecesi Yemekli Program Fiyatları


Dört mevsim tatilin ve keşfin adresi Kapadokya sizlere dört mevsim Türk eğlencelerine katılma olanağı sağlamaktadır. Bu sebeple tarih ve mevsim ayrımı olmadan bölgenin kültürel yapısındaki folklorik dansları da görebilme olanakları sağlamış oluyorsunuz. HTR Tour acentesinden temin edebileceğiniz yemekli program için ödeyeceğiniz ücret 50 Euro olmaktadır. Bu tutara otel transferleri dahil değildir. Ekstradan 120 TL transfer ücreti bulunmaktadır. Kişi başı ödeyeceğiniz tutar için mezeler, ara sıcak, ana yemek seçmeli olarak sunulmaktadır. Yemek sonunda meyve tabağı ile karışık kuruyemiş ikramları yapılmaktadır. Dört saat kadar süren program süresince limitsiz olarak yerli alkollü içecekler program paketi içerisinde yer almaktadır.

Kapadokya Türk Gecesi Yemekli Program Deneyimi


Yemekli Türk gecesi programında mezeler sizlerde ayrı tatlar bırakır. Özellikle Rus salatası, turşu, beyaz peynir, patlıcan kızartması, haydari, Antep ezmesi, humus ve barbunya pilaki yemeğinizi ve içeceklerinizi renklendirmektedir. Katılımcılara ara sıcak olarak sigara böreği verilir. Ana yemek ise isteğinize bağlı olarak tavuk ızgara, balık ızgara, testi kebabı ve köfte ızgarası olarak seçebilirsiniz. Bölgenin kendisine özgü yemeği testi kebabıdır. Avanos’un sanatçı elerinde üretilen testilerde pişirilen testi kebabı Kapadokya ziyaretlerinizde mutlaka yemeniz gereken yemekler olmaktadır. Sizlere sunulan meyve tabağı ise mevsimine göre en güzel haliyle masanızı süsler.

Yemekli Kapadokya gecesinde limitsiz yerli içecek imkânı sunulmaktadır. Bu anlamda Kola, Fanta, Meyve Suyu ve şalgam alkolsüz sunulan içecekler olmaktadır. Efe Rakı, Votka, Bira, Cin, Beyaz Şarap ve Kırmızı Şarap ise sizlere sunulan alkollü içeceklerdir. Program dahilinde limitsiz olarak tüketebilme olanaklarınız olmaktadır.

Yoğun ve hareketli bir tatilin arasında eşiniz, sevdiklerinizle huzur dolu bir gece geçirmek için Türk geceleri önemli adresler olmaktadır. Programlarda özellikle semazen gösterileri, folklorik danslar, oryantal şovları ve sürpriz danslar sizleri coşturmaktadır. Bununla birlikte bu programlar bölgenin ve Anadolu’nun Türk kültürünü yansıtmaktadır. Ayrıca bu eğlencelerin bölgedeki gerçek mağara odalarında ve salonlarında yapılıyor olması ayrı bir zevk yaşatmaktadır. Seçme parçalar eşliğinde oyunlar ile danslar yapabileceğiniz etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Üstelik bu etkinlikler Uçhisar, Avanos, Ürgüp, Göreme bölgesindeki birçok restaurantta bulunmaktadır.DAHİL OLANLAR:
Program yemeği
Gösteri seyirleri
İçecekler

HARİÇ OLANLAR:
Transfer

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kapadokya Türk Gecesi Yapan Yerler

Yemekli veya yemeksiz ikramlıklar eşliğinde özel gösteriler izleyeceğiniz bu gece için seçeceğiniz mekan büyük önem taşımaktadır. Ayrıca bu hizmeti veren Kapadokya’da sınırlı mekan bulunmaktadır. Sizler için hazırladığımız Kapadokya Türk Gecesi Yapan Yerler listesi seçiminizde yardımcı olacaktır. Bu mekanlar Kapadokya’da Türk Geceleri ile ön plana çıkmaktadır. Çoğunluğu orijinal mağara yapılarına sahiptir. Bu da aslında geceyi biraz daha özel kılan bir parçadır. Oluşturulan atmosferin düzenlenen gösterilerle ne kadar uyumlu olduğunu görebileceksiniz demektir. Bununla birlikte bu restoranların çoğu Avanos’ta bulunmaktadır. Bu mekanlardan birinde Türk Gecesi etkinliğine katılmak isterseniz HTR Tur acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle gecede alkol almayı düşünen misafirler bir firmayla transfer hizmetinin karşılanması onlar için büyük bir rahatlık olacaktır. Dilediklerince eğlenecekleri bir Kapadokya Türk Gecesi’ne hazır olsunlar.

Evranos Restaurant

Evranos Restaurant, Kapadokya’nın Avanos bölgesinde bulunmaktadır. Mimari olarak yer altına gizlenmiş bir mağara yapısıdır. Mağara dediğimizde gözünüzde canlandırmanız gereken 2 tane devasa kubbeli mağaranın bir araya gelmesinden oluşan kocaman bir salondur. Bu salon neredeyse 450 kişiyi alabilmektedir. Kapadokya Türk Gecesi için düzenlenen gösteriler salonun ortasında bulunan pistte yapılmaktadır. Pist salonun orta yerinde bulunduğu için hangi yönde olursanız olun etkinliğin içerisinde yer alacaksınızdır. Ayrıca bu restoranın favori yemeği testi kebabı olarak görülmektedir. Testinin kırılarak sunulması Google yorumlarında çoğu misafir tarafından beğenilmiştir. Bunun yanında Google puanına bakacak olursak 4.0 yıldıza sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Uranos – Sarıkaya Restaurant

Dışardan baktığınızda adeta eski Roma tapınaklarını andıran büyül üçgen alınlığı ve sütunlarıyla Uranos – Sarıkaya Restaurant misafirlerini karşılamaktadır. Restoran Avanos’ta bulunmaktadır. Mimari açıdan iç mekan kayanın oyularak oluşan devasa bir salonu andırmaktadır. Bu salonlara ulaşmak içinse özenle oyulmuş bir tünelden geçmeniz gerekmektedir. Sonunda neredeyse 720 kişiyi alabilecek büyüklüğüyle sizi salon beklemektedir. Burası Kapadokya Türk Gecesi için yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlamaya hazır beklemektedir. Ayrıca 320 konuğu da alabilecek bir salonu da bulunmaktadır.Google puanına bakacak olursak 4.0 yıldıza sahip odluğunu söyleyebiliriz.

Adres: Akbel mevkii ikinci taş köprü karşısı, Gülşehir Cd., 50500 Avanos/Nevşehir

Yaşar Baba Restaurant

Kapadokya bölgesinin en köklü Türk Gecesi mekanı olduğunu savunan Yaşar Baba Uçhisar’da bulunmaktadır. 1980’den beri Kapadokya’da hizmet veren restoran Türk Gecesini ilk başlatan işletmedir. Gelen turistlere bölgenin sahip olduğu değerleri eğlenceli bir şekilde aktarmak amacıyla başladıkları bu etkinlik görülen o ki kulaktan kulağa yayılarak popüler hale gelmiştir. Neredeyse 600 kişinin ağırlandığı büyük salonunda yaz kış rahat edebilmeniz için gerekli konfor düzenlemeleri yapılmıştır. Son olarak Google puanına bakacak olursak 4.3 yıldıza sahip odluğunu söyleyebiliriz.

Adres : Kurttepe Mevkii, Uçhisar / Nevşehir

Halayhan Kaya Restaurant

Uçhisar bölgesinde bulunan Halayhan Kaya Restaurant, Nevşehir-Ürgüp yoluna yalnızca birkaç kilometre mesafededir. Yüzlerce misafiri ağırlayacak salonu etnik mobilyalarla döşenmiştir. Kapadokya Türk Gecesi esnasında gösteriler hazırlanan sahnede yapılmaktadır. Oturma yerleri ikiye ayrılarak sahnenin rahatça görülmesi sağlanmıştır. Oturma yerlerine baktığımızda ise Türk iç mekanlarında yer alan sedir düzeni görülmektedir. Kayanın oyularak yapıldığı bu locanın duvarlarında özel rölyefler yani kabartmalar da bulunmaktadır.  Birbirinden farklı bulunan 6 loca Kapadokya Türk Gecesi için misafirlerini beklemektedir. Son olarak Google puanına bakacak olursak 4.1 yıldıza sahip olduğunu söyleyebiliriz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#43
LOKASYON:
Avanos
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Konaklama yapılan otel
BİTİŞ:
Konaklama yapılan otel
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

75$

4 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kapadokya Türk Gecesi Yemekli... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.