• 4 Saatlik Göreme ATV Turu : 4 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi,Kızılçukur Panorama, Killik Vadisi - Ak Vadi ve Paşabağ Ören yerini ziyaret edeceksiniz.
  • 4 Saatlik Göreme ATV Turu : 4 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi,Kızılçukur Panorama, Killik Vadisi - Ak Vadi ve Paşabağ Ören yerini ziyaret edeceksiniz.
  • 4 Saatlik Göreme ATV Turu : 4 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi,Kızılçukur Panorama, Killik Vadisi - Ak Vadi ve Paşabağ Ören yerini ziyaret edeceksiniz.
  • Kılıçlar Vadisi - Güllüdere Vadisi
  • Kızlar Manastırı
  • Paşabağ Ören Yeri
  • Kızılçukur Panorama
  • Aşk Vadisi
  • Killik Vadisi - Ak Vadi
4 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi,Kızılçukur Panorama, Killik Vadisi - Ak Vadi ve Paşabağ Ören yerini ziyaret edeceksiniz.

4 Saatlik Göreme ATV Turu


Adrenalin ve heyecanı seven kişilerin Kapadokya seyahatlerini tercih etmelerinden bir nedeni burada katıldıkları ATV turları olmaktadır. Kapadokya söz konusu olunca buranın başkenti Göreme olmaktadır. Bunun sebebi Dünya mirası listesine alınan en önemli tarihi ve kültürel yerlerin burada toplanması olmuştur. Öyle ki dünya markası haline gelen Göreme bu güzellikler sayesinde etkinliklerin adresi olmaktadır. Böylelikle sadece ATV turuna katılmak için bölgeye gelen kesimden bahsetmek mümkündür. 4 Saatlik Göreme ATV Turu ile bölgeyi rahatlıkla keşfedebilirsiniz. 

Göreme ve etrafında bulunan Vadiler bu bölgeye hayat veren doğal ve kültürel alanlardır. Geniş ve engebeli bir arazi olan Kapadokya bölgesi burada en güzel haliyle kendisini gösterir. Bu güzelliklerin keşfinde ise kullandığınız araçlar sizlere farklı enstanteneler sunmaktadır. Böylelikle hayatı, yaşamayı ve mutlu olması seven insanların burada yaptıkları etkinlikler yaşam kaynağı haline gelir. Önemli olan bölgeyi görmek olabilir. Ancak ATV turları ile burayı karış karış keşfedebileceğiniz olanaklar bölge turizmi açısından önem kazanmıştır. Özellikle HTR Tour tarafından verilen hizmetler dünya basınında kendisini göstermektedir. Bu durum alınan hizmetin kalitesi ve heyecanın doruk noktasının yaşanması sayesinde olmaktadır.

Heyecanın Adresi Göreme ATV Turu

Kapadokya bölgesini oluşturan Göreme, Avanos ve Ürgüp bölgenin en önemli tarihi kültürel alanları haline gelmiştir. Bu anlamda etkinliklerin adresleri de buralarda toplandığından bahsetmek mümkündür. Bölgede katılacağınız 4 Saatlik Göreme ATV Turu HTR Tour kapsamında programlanarak ziyaretçilerin katılımı sağlanmaktadır. Öyle ki bu katılımlarınızı burada 1,2, ve 4 saatlik turlar halinde alma olanakları sağlanır. Ancak bölgede gün batımı ve gün doğumu turları ve geziler için önemli zaman dilimi olmaktadır. Bu zaman diliminde yapılacak etkinlikler ile Göreme’nin en güzel anlarına şahit olmak için katılacağınız 4 saatlik tur sizin için en elverişli olanıdır.

ATV turu ile heyecanı arayan katılımcıların adresi HTR Tour bölgede bulunan acenteler ile ulaşım sağlayabileceğiniz bir firmadır. Bununla birlikte çevrimiçi olarak alacağınız hizmet yapılacak etkinliklere katılımınızı kolaylaştırmaktadır. Konaklama otelinizin konforunda alacağınız tur ile lüks transfer araçları sizleri konumunuzdan alır. Böylelikle turun başlangıç noktasına konforlu ve güvenli olarak getirilirsiniz.

ATV turu öncesi burada araç seçimi olmaktadır. Bu araçlar oldukça rahat bir kullanım dizaynına sahiptir. Böylelikle hiç kullanmayan kişiler dahi rahat bir şekilde turlara katılabilmektedir. Aracınızı seçtikten sonra öncelik olarak bu araçlara uyum turları atılmaktadır. Isınma turları ile oryantasyon sağlandıktan sonra tur katılımcıları ile hareket başlar. Öyle ki bölgeye ziyarete gelen herkes ATV turlarını kalabalık şekilde ilerlediğini görür. Sizde bu etkiye katılarak yapılan etkinliklere katılım sağlarsınız. Bunlardan biri ise en heyecanlı ve uzun parkura sahip olan 4 Saatlik Göreme ATV Turu olmaktadır.

Kapadokya ATV Turları Hakkında Bilgi

Tur başlangıcı olarak güvenlik ziyaretçilerimiz için en önemli unsur olmaktadır. Bu sebeple gerekli eğitim verilmesinin ardından Kasklar ve boneler takılmaktadır. Ayrıca tur esnasında toz ve çamur deryaları ile mücadele öncesi ihtiyacınız olan gözlükler olmaktadır. Bu aşamadan sonra tura hazır haline gelirsiniz. Bölgede yapacağınız uzun tur seyahati tamamen profesyonel rehberler ve ekipler eşliğinde geçer. Bu eğlencenize kültürel alanlar, doğal güzellikler ve heyecan dolu saatler eşlik eder.

Arazi şartlarına uygun olarak sizlerin adrenalin dolu bir tura katılımınız sağlanmaktadır. Bu sebeple güçlü motorların sesleri arasında tozlu ve engebeli yollar sizi bekler. Önlü ardı sıralı olarak hareket ettiğiniz tur yaklaşık 20 ATV eşliğinde yapılır. İki kişinin seyahat edebildiği bu araçlar sevdiklerinizle tura katılma olanağı sağlamaktadır. Güçlü motorlarının sesi ile tura katılım sağlayanların heyecana kapılma sesleri ve gülüşmeler tur boyunca sizlerin kulağınızda olacaktır.

Kapadokya ATV turları boyunca önemli kültürel alanlarda mola verilebilmektedir. Buraların keşfi ve fotoğraf çekimleri anılarınızı süsleyen görselleri oluşturur. Bu sebeple tur boyunca en güzel vadilerde arka plan verecek güzellikler de fotoğraf molaları verilmektedir. Özellikle gün doğumu uçan balonların önünde kadraja giren ATV’ler ve siz anılarının en güzel karesi olur. Bu durum akşam gün batımı ile güneşin ışıklarıyla dansa dönüşür. Manzaranın en güzel izlenebildiği yerde mola veren ATV turları Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerinin sunumunu verecektir.

4 Saat Göreme ATV Turu Rotası

HTR Tour ile başladığınız Göreme seyahatinizdeki 4 saatlik ATV turu Kılıçlar ve Güllüdere Vadisi ile başlar. Burada Rahipler Paşabağ Ören yeri turumuzun bir durağı olmaktadır. Kızlar Manastırı tarihi görselliği ile kültürel keşfin adresi olur. Killik Vadisi ile yapılan gezintinin adresi Aşk Vadisi olur. Öyle ki burada sevdiğinizle aşkı tekrar yaşayacağınız anılarınız olur. Sonrasında ise turun en güzel manzarasına slaytlar hazırlayan Kızılçukur Panoraması sizleri Göreme’y hayran bırakacak yer olmaktadır.

Kapadokya bölgesinde farklı zaman dili ile ATV turlarına katılım olanakları söz konusu olur. Bu anlamda size özel turlar düzenlenebilir hatta kendiniz ATV kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ancak coşku ve eğlence ile mutlu bir Göreme turu toplu gruplar halinde yapılması halinde daha çok güzelleşmektedir.

Günün sonunda heyecanın ve bölgenin yorgunluğunu atabilmeniz için araçlarımız sizleri yine konaklama otellerinize bırakmaktadır. Dönüş yolunda turun en zengin haliyle akıllarınızda kalanları sevdiklerinizle paylaşırken bir sonraki ATV turunuzu düşlemeye başlarsınız.
DAHİL OLANLAR:
Kask ve Bone
Oryantasyon
Rehber
ATV Aracı

HARİÇ OLANLAR:
Transfer

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



EK BİLGİLER

4 Saatlik Kapadokya ATV Turu hakkında detaylı bilgi almak için tur sayfamıza ulaşabilirsiniz. 

Kapadokya ATV Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#19
LOKASYON:
Göreme
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

100$

4 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

4 Saatlik Göreme ATV Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.