• 2 Saat Göreme Gün Batımı At Turu :  2 saat uzunluğundaki bu tur doğal ve tarihi güzellikleri daha uzun ve detaylı gezmenize imkân sağlar. Böylelikle, Göreme manzarasını, peri bacalarının güzelliğini ve gün batımını uzun uzun seyretmek isteyenler için 2 saatlik at turu eşsiz bir fırsattır.
  • 2 Saat Göreme Gün Batımı At Turu :  2 saat uzunluğundaki bu tur doğal ve tarihi güzellikleri daha uzun ve detaylı gezmenize imkân sağlar. Böylelikle, Göreme manzarasını, peri bacalarının güzelliğini ve gün batımını uzun uzun seyretmek isteyenler için 2 saatlik at turu eşsiz bir fırsattır.
  • 2 Saat Göreme Gün Batımı At Turu :  2 saat uzunluğundaki bu tur doğal ve tarihi güzellikleri daha uzun ve detaylı gezmenize imkân sağlar. Böylelikle, Göreme manzarasını, peri bacalarının güzelliğini ve gün batımını uzun uzun seyretmek isteyenler için 2 saatlik at turu eşsiz bir fırsattır.
  • Kılıçlar Vadisi
  • Kızlar Manastırı
  • Güllü Vadi
  • Kızılçukur Panaroma
2 saat uzunluğundaki bu tur doğal ve tarihi güzellikleri daha uzun ve detaylı gezmenize imkân sağlar. Böylelikle, Göreme manzarasını, peri bacalarının güzelliğini ve gün batımını uzun uzun seyretmek isteyenler için 2 saatlik at turu eşsiz bir fırsattır.

2 Saat Göreme Gün Batımı At Turu


Kapadokya’da sabahın ilk ışıkları ile gökyüzündeki dansına başlayan sıcak hava balonlarının uçuşları yaklaşık bir saat sürmektedir. Çok erken saatte başlayan turlar erken saatte biter. Böylelikle sizlere günün geri kalan kısmı en geniş haliyle kalmaktadır. Sabahın erken saatleri ile etkinliğe başladığınız gibi gün batımı Kapadokya’nın ikinci en güzel sahnelerine sebep olmaktadır. Bu sahneleri ise farklı turlara katılım sağlayarak izleme olanakları veren çok güzel bir bölgeden bahsetmek mümkündür. Bölgede yapacağınız 2 Saat Göreme Gün Batımı At Turu sizleri kovboy filmlerine götürecek nostaljiler vermektedir.


2 Saatlik Göreme Gün Batımı At Turu Fiyatları

HTR Tour acentesi sizlere gün boyu katılım sağlanacak etkinlikleri organize etmektedir. Uygun fiyat şartları ile bölgedeki adrenalin seviyenizi yükseltecek olan turlar hatıralarınızda önemli yerler tutacak heyecanlara ortak olmaktadır. Bunlardan biri ise gün batımında at turlarına katılmak olacaktır. Bu aşamada tura katılım yaş sınırı 6 ile sınırlandırılmıştır. Tura katılım için kişi başı ödeyeceğiniz ücret 85 USD olmaktadır. Bunun yanında konaklama oteliniz ile tur başlangıcı ve sonrasında yine transferiniz için ödeyeceğiniz ücret tutarı kişi başı 120 TL olmaktadır.


Kapadokya At Turu Hakkında Bilgi

At turlarını başlangıç adresi at çiftlikleri bölgenin en güzel kahvaltı yapabileceğiniz adreslerdir. Gün batımı izleneceği için bulunulan mevsime göre değişen saatlerde tur başlamaktadır. Turunuzun yapılmasında sizlere belirtilen saatte konaklama otelinizden alınmanız ile başlamaktadır. Burada size belirtilen saatlerde lüks araçlar eşliğinde alınarak güvenli bir şekilde turun başlayacağı çiftliğe gelinmektedir.

Tur öncesi çiftlikte yeteri kadar zamanınız olacaktır. Burada ata binme korkusu olmadan profesyonel ekiplerce sizlere kısa bir eğitim verilmektedir. Öyle ki Kapadokya Persçe’de güzel atlar ülkesi anlamına gelmektedir. Burası geçmişte bugüne atları ile ünlü bir yer olduğunu söylemek mümkündür. Böylelikle çok uysal hayvanlardır ve çekinmeden binebileceğinizi söylemek mümkündür. Tur öncesi verilen eğitim atlara daha rahat binmek içindir.

Kapadokya çok geniş bir coğrafi bölge olarak gösterilmektedir. Öyle ki 250 kilometrekarelik bir alana sahiptir. Buranın tanıtılması için gezi rotaları ile planlamalar önem kazanmaktadır. Bu sebeple HTR Tour bu bilinçle hareket etmektedir. Gerekli emniyet tedbirleri ve güvenlikler alındıktan sonra tura katılacaklar atlar ile oryantasyona tabi tutulmaktadır. Bu aşamada at bakıcıları ve rehberler sizlere atlara ısınmanı için yardımcı olmaktadır.


2 Saatlik Göreme Gün Batımı At Turu Rotası

Kapadokya’da yapılan turlar farklı araçlar eşliğinde yapılırken at sırtında turlar turizmin en sevilen etkinliklerinden olmaktadır. Bu sayede bölgede bulunan tarihi mekanlar ve vadiler at sırtında gezebilirsiniz. Turlarda özellikle sakin ve uysal atlar özel olarak seçilmektedir. Bu durum tamamen misafirlerin rahat ve güvenli bir tura katılımının yapılabilmesi içindir. At turu, buranın en önemli yerlerinden birisi olan, Kılıçlar Vadisi ile başlar. Daha sonran Kızlar Manastırı ve Güllüdere Vadisi diye  devam eder. En son gün batımında ise Kızılçukur Vadisi Panorama tepesinde olunmaktadır. Çünkü Kızılçukur Vadisi Kapadokya'da gün batımının en güzel haliyle izlendiği yerdir.


2 Saatlik Göreme Gün Batımı At Turu Deneyimi

2 saatlik Göreme Gün Batımı At Turu gün batımı sonrasında at çiftliğinde sona ermektedir. Tur boyunca güvenliğiniz açısından kask takılır ve boneler ile hareket edilmektedir. Tur boyu sizlere profesyonel rehberler eşlik eder ve bölge hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler vermektedir. Gün batımında güneşin son ışıkları ile peri bacalarının dansı sizin anılarınızda en taze haliyle kalır. Öyle ki tura katılımlar sonrası misafirlerin buradan aldıkları heyecan ve mutluluk onları buraya tekrar sürükler.

Gün batımı at turları başlanıldığı gibi at çiftliklerinde sona ermektedir. Burada en güzel anılarınızla ayrılırken yine lüks araçlar ile konaklama yaptığınız otele sevdiklerinizle birlikte güvenli bir şekilde bırakılırsınız. Doğan güneş ile başlayan günün ardından gün batımı at turu etkinliği ile dolu dolu geçen bir güne burada düzenlenen Kapadokya Türk Gecesi ile devam edebilirsiniz.

DAHİL OLANLAR:
At Binme
Kask ve Bone
Profesyonel Rehber
Vadi ve Peri Bacaları Seyri

HARİÇ OLANLAR:
Transfer
Tur Öncesi veya Sonrası Yemek
Tur Alanlarında Bulunan Satış Yerleri Harcamaları

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

2 Saat Göreme Günbatımı At Turu hakkında detaylı bilgi almak için linkteki tur sayfamızda bulunan yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kapadokya At Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#26
LOKASYON:
Göreme (Göreme/Nevşehir çıkışlı)
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Konaklama yapılan otel
BİTİŞ:
Konaklama yapılan otel
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

55$

2 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2 Saat Göreme Gün Batımı At Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.