• 2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu : Kapadokya'nın en güzel manzaralara büründüğü gün doğumu saatinde Kapadokya bölgesine ismini veren güzel atlarla Kapadokya'yı gezebileceğiniz 2 saat Göreme At turu, acentemiz tarafından misafirlerimize en yüksek hizmet kalitesinde sunulmaktadır.
  • 2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu : Kapadokya'nın en güzel manzaralara büründüğü gün doğumu saatinde Kapadokya bölgesine ismini veren güzel atlarla Kapadokya'yı gezebileceğiniz 2 saat Göreme At turu, acentemiz tarafından misafirlerimize en yüksek hizmet kalitesinde sunulmaktadır.
  • 2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu : Kapadokya'nın en güzel manzaralara büründüğü gün doğumu saatinde Kapadokya bölgesine ismini veren güzel atlarla Kapadokya'yı gezebileceğiniz 2 saat Göreme At turu, acentemiz tarafından misafirlerimize en yüksek hizmet kalitesinde sunulmaktadır.
  • Kılıçlar Vadisi
  • Kızlar Manastırı
  • Güllü Vadi
  • Kızılçukur Panaroma
Kapadokya'nın en güzel manzaralara büründüğü gün doğumu saatinde Kapadokya bölgesine ismini veren güzel atlarla Kapadokya'yı gezebileceğiniz 2 saat Göreme At turu, acentemiz tarafından misafirlerimize en yüksek hizmet kalitesinde sunulmaktadır.

2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu


Dünya’nın en güzel gün doğumuna sahip Kapadokya, muhteşem manzaraların portrelerini veren nadide yerlerden biridir. Bu manzaraları doğaya hakim yerlerde izlemek çok daha keyifli kılmaktadır. Bu sebeple farklı aktiviteler ile seyir terasları sabahın ilk saatlerinde en yoğun olduğu zamanı yaşar. Bu zamana ulaşmak için 2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu seyahatlerinize canlılık veren etkinlik olmaktadır.

Göreme, Kapadokya’nın kalbinin attığı yer olarak gösterilmektedir. Bunun en büyük sebebi elbette Dünya Mirası Listesi içerisinde yer alan açık hava müzesi olmaktadır. Buradaki kültürel varlıklar sayesinde listeye girmesi buranın önemli olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple seyahatinizi zengin kılmak adına bölgeyi ayrıntıları ile keşfetmek gerekir. Özellikle bu keşifler ise gezi turları ile daha zinde kalıcı olma özelliği taşımaktadır. Öyle ki her zaman yapamayacağınız bir tur ile anılarınızı zenginleştirebilirsiniz. Böylelikle bunlardan biri Göreme At Turları olmaktadır.

Çok geniş bir coğrafyanın adresi olan Kapadokya’nın en önemli bölgeleri, Göreme başta olmak üzere Avanos ve Ürgüp etrafında toplanmaktadır. Buraların meydana gelmesinde bölgenin yanardağları Hasandağı, Güllüdağ ve Erciyes Dağlarının rolleri büyüktür. Volkanik olan bu yanardağların püskürttüğü lavlar günümüzde gezilebilir vadileri meydana getirmiştir. Böylelikle buralardaki Peri Bacaları kültürel zenginliğimizi artıran unsurlar olmaktadır. Dünya’nın hiçbir yerinde eşine benzerine rastlayamayacağınız bu güzellikleri Göreme At Turları ile keşfedebilirsiniz. Özellikle gün doğumu yapılan turlar bölgenin en güzel zamanları olmaktadır.


Kapadokya At Turu Deneyimi

Gezilerinizi Kapadokya’da farklı kılan elbette sadece kültürel yapısı değildir. Buranın doğası ve arazi şartlarına uygun olan aktiviteleri turizmin aynası olmaktadır. Bu yapılara ulaşım yolları, aşamaları ile önem kazanmaktadır. Seyahatlerinizin eşsiz güzellikleri doğası ile harmanlanan Kapadokya’da güzel bir gün geçirmeniz için belli aktivitelere ve turlara katılım önem kazanmaktadır. Bu aşamada özellikle gün doğumunda gökyüzünü süsleyen sıcak hava balonları muhteşem manzaralar katar. Öyle ki bu manzarayı görebilmeniz için sabahın erken saatinde gözlerinizi açar ve turlara katılırsınız. Bu anlamda en büyük deneyim atlar ile gerçekleştirilmektedir.

Bölgede yapılacak olan etkinliklerin adresi HTR Tour sizlerin ihtiyacı ve talebine göre tur rotaları planlamaktadır. Bu anlamda bölgenin en güzel anını en güzel zamanında görmeniz için hazırlanan rotalar sizlerin ilgisini çeker. Böylelikle seyahatinizde buranın önemli yerlerini ve güzelliklerini atlamadan ziyaret etme olanaklarınız olacaktır. Çünkü çok geniş bir alan olan Kapadokya mutlaka görülmesi gereken yerlere sahiptir. Kısa süre içerisinde bu güzelliklere anılarınızı eklemek bu sayede kolaylaşmaktadır.


2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu Hakkında Bilgi

Kapadokya at turları açısından vadilerin arazi şartları en uygun olanıdır. Burada eğlenceli turunuza sevdiklerinizle paylaşımlarınız mutluluk katar. Üzerinizde alevlerini kusan balonların seslerini duyarsınız sabahın erken saatlerinde. Hayat yeni açmaya başlamıştır vadilerde yeni güne. Uçan kuşların cıvıltısına atların nal sesleri eşlik eder. Her yerde bulamayacağınız bir etkinlik ve dolayısıyla deneyim olur sizler için. Öyle ki bölgedeki en çok akıllarda kalan turlardan biri olarak at turları gösterilmektedir. Güzel atlar ülkesi Kapadokya uysal atları ile herkesin turlara katılabileceği bir yer olmaktadır. Persler döneminde Katpatuka denilen Kapadokya en güzel atların yaşadığı bölge olarak nitelendirilmektedir. Bu yüzden bölgede halen at yetiştiriciliği ve turları ön plandadır.

HTR Tour programı ile Kapadokya Gün Doğumu At Turu yaklaşık 2 saat sürmektedir. Tura başlamadan önce konaklama otelinizden konforlu lüks araçlar eşliğinde turun başlayacağı alana getirilirsiniz. Burada öncelikli olarak atlara uyum aşaması ile ısınma turları atılmaktadır. Dileyen kişiler turdan önce bölgenin en güzel kahvaltılarının sunulduğu çiftliklerde serpme kahvaltısını yapabilmektedir. Sonrasında ise tur başlar ve heyecanlı bekleyiş yerini yüksek adrenaline bırakmaktadır.


2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu Rotası

Kapadokya bölgesinde turların adresi olan HTR Tour ziyaretçilerine ve misafirlerine en iyi şartlarda hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bu sebeple at turunuzda profesyonel ekipler ve rehberler sizlere eşlik eder. Bu sayede turunuz ve seyahatiniz verimli geçerken zevkli bir tatil sizlerin olmaktadır. Tur Kılıçlar Vadisi, Güllü Vadi, Kızlar Manastırı ziyareti ve Kızılçıkur Panoraması ile gün doğumunu izleyebileceğiniz bir alana ulaşmaktadır. Tur boyunca yaşayacağınız güzelliklerde doğanın fırça darbelerini görürsünüz. En güzel ve en özel yerlerde fotoğraf durakları gezilerinizin belgesini sunacaktır. Özellikle gün doğumu ile uçan balonları göreceğiniz Kızılçukur Panaroma sizlerin manzarası olur.

At turu sonrasında isteyen kişiler yine burada tur sonrası kritiklerini tartışırken sabahın erken saati kahvaltısını yapabilmektedir. Dileyenler burada çay ve kahvesini içerken bazı misafirler ise günün arda kalan kısmını değerlendirme çabasına girmektedir. Bu sebeple bölgede yapılacak aktivitelere katılmak için konaklama oteline dönmeyi tercih edenler olmaktadır. Göreme’de yaşanılan etkinlikler hayatınızın geri kalanında sürekli hatırlayacağınız bir mutluluk kaynağı olmaktadır. Bu anlamda güzel fotoğraf kareleri ve videolar sizin turunuzdan arda kalanlar olarak anılarınızı süsler. Böylelikle sosyal medyada paylaşacağınız bu güzellikler sayesinde aynı zamanda Kapadokya’nın tanıtımına ortak olursunuz. 

2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu lüks ve konforlu araçlar ile konaklama otelinize bırakılmanız ile son bulmaktadır.

DAHİL OLANLAR:
At Binme
Kask ve Bone
Profesyonel Rehber
Vadi ve Peri Bacaları Seyri

HARİÇ OLANLAR:
Transfer
Tur Öncesi veya Sonrası Yemek
Tur Alanlarında Bulunan Satış Yerleri Harcamaları

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

2 saat Göreme Gündoğumu At turu hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızın altında yer alan yazıdan ulaşabilirsiniz. 

Kapadokya At Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#25
LOKASYON:
Göreme (Göreme/Nevşehir çıkışlı)
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Konaklama yapılan otel
BİTİŞ:
Konaklama yapılan otel
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

60$

2 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2 Saat Göreme Gün Doğumu At Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.