• 1 Saatlik Göreme ATV Turu: 1 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
  • 1 Saatlik Göreme ATV Turu: 1 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
  • 1 Saatlik Göreme ATV Turu: 1 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
  • Kılıçlar Vadisi
  • Kızlar Manastırı
  • Güllüdere Vadisi
  • Kızılçukur Panorama
1 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.

1 Saatlik Göreme ATV Turu


Kapadokya’nın başkenti olarak gösterilen Göreme, özellikle burada bulunan milli parkın dünya miras listesine alınması ile önemini artırmıştır. Öyle ki burada bölgenin en önemli yapılarını ve vadilerini görürsünüz. Bölgenin yoğun trafik almasının sebebi sadece bununla kalmamaktadır. Bölgede yapılabileceğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır. 1 saatlik Göreme ATV Turu da bunlardan birisidir. Bu tur ile heyecan ve adrenalin dolu bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. 

1 Saatlik Göreme ATV Turu Rotası


Göreme’nin dolayısıyla Kapadokya’nın en önemli vadilerinin bulunduğu yerde birçok etkinlik yapılmaktadır. Bu aktivitelerin organizasyonunda bölgede ön plana çıkan HTR Tur acentesi sizlere en iyi şartlarda gezi rotaları sağlamaktadır. Bu anlamda bölgede özellikle görülmesi gereken vadilerde 1 saatlik ATV turu sizlere gereken heyecanı fazlasıyla sağlayacak güzellikler sunar. Hadi rotalarımıza bir göz atalım:

Kılıçlar Vadisi
Güllüdere Vadisi
Kızlar Manastırı
Kızılçukur Panorama

ATV Turu Hakkında  Bilgi


ATV güçlü motoru ile arazi şartlarında sizlere en uygun ulaşımı sağlayan araçlar olarak bölgede sürekli karşınıza çıkmaktadır. Öyle ki bölge halkı ulaşım için aynı araçları kullanmayı tercih eder. Bunun sebebi bölgedeki vadilerde çok elverişli kullanım özelliklerine sahip olmasıdır. Bu anlamda bölgeye gelen binlerce ziyaretçinin ilgisini çeken ATV, bölgede yapacağınız tur araçların sadece biridir. ATV ile yapılan turlar 1, 2 ve 4 saatlik olarak planlanmaktadır. Bu anlamda sizlere uyan zaman dilimiyle bölgedeki gezilerinizi sürdürebilmektesiniz.

Kapadokya Seyahat Alternatifleri


Kapadokya gezinizi verimli kılmak, daha çok yeri keşfetmek ve adrenalin yüklü heyecanlara ortak olmak için HTR Tour aktiviteleri değerlendirmeye alınmalıdır. Öyle ki burada sizlerin yapacağı aktivitelerde öneriler ve en uygun şartlar sağlanıyor olması sizin öncelikli olmanızı sağlar. Çok geniş bir alana yayılan Kapadokya’nın keşfedilmesinde ulaşım önemlidir. Bu aşamada ihtiyacınız olan turların ev sahibi htrtour.com sizlere 1 saatlik ATV turunu Göreme bölgesinde sunmaktadır.

Kapadokya’nın en önemli aktivitesi balonla havalanmaktır. Sabahın ilk gün ışığıyla birlikte havalanan sıcak hava balonlarının uçuşu başlar. Balon turu yaklaşık bir saatlik zaman dilimi alır. Bundan sonra ise Kapadokya keşfi için sizlere yeteri kadar zaman kalacaktır. Bunlardan biri de hem dinlenebileceğiniz hem gezinize heyecan katacak olan ATV turları olmaktadır. Göreme bölgesinde ve diğer yerlerdeki turlara katılım sizin isteğinize göre şekillendiği gibi htrtour.com tarafından yapılan rotalarda söz konusudur. Bu anlamda 1 Saatlik Göreme ATV Turu sizlere yeterli olan bir alternatif gezi turu olarak gösterilebilir.

1 Saatlik Göreme ATV Turu Fiyatları


1 Saatlik Göreme ATV Turu fiyatı 45 USD’dir. Bu anlamda bölgede bulunan en önemli yerler bu süre içinde gezilerek keşfedilebilir. Tura katılan ziyaretçilerin transferleri dilenirse yine turla birlikte alınabilmektedir. Böylelikle kişi başı 120 TL ücret ile konakladığınız yerden lüks araçlar ile alınırsınız. Turun başladığı alana geldikten sonra burada güvenlik amaçlı olarak kask ve boneler takılmaktadır. Ayrıca ATV'ler iki kişinin binebileceği araçlardır. Bu aşamada sevdiklerinizle birlikte buradaki turlara katılımlarınızı sağlayabilirsiniz.

1 Saatlik Göreme ATV Turu Deneyimi


ATV turu öncesi güvenlik tedbirleri olarak kısa bir eğitim süreci geçilir. Turda karşılaşacağınız hususlar ve yapmanız gerekenler burada profesyonel ekiplerce anlatılmaktadır. Tur boyunca profesyonel ekiplerimiz sizlere eşlik ederken aynı zamanda rehberlerimiz bölge hakkında bilgiler sunmaktadır. Tur öncesi ısınma turları atıldıktan sonra Kılıçlar Vadisinden ATV turu başlar. Kızılçukur Vadisi panoramasında ise tur son bulur. Buradaki seyir terasından bölge izlenir ve bol fotoğraf çekinmek için vaktiniz kalmaktadır. Bölgede ATV turu eşliğinde yapacağınız keşifler ile anılarınızı zenginleştireceksiniz. Ayrıca ATV turları bölgede en çok yapılan aktiviteler arasında yer almaktadır. Özellikle gün doğumu esnasında yapılan turlarda sizleri adeta bir renk cümbüşü beklemektedir. ATV sürerken havada bulunan balonların arka planınızı süslemesiyle daha güzel bir hal almaktadır. Tur sonrası etkinliğe katılan misafirler yine lüks araçlar ile kaldıkları otele bırakılarak tur sonlandırılmaktadır.
DAHİL OLANLAR:
Kask ve Bone
Oryantasyon
Rehber
ATV Aracı

HARİÇ OLANLAR:
Transfer

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

1 Saatlik Göreme ATV Turu ile ilgili tüm detaylı bilgiye tur sayfamızın ilgili linkinden ulaşabilirsiniz;

Kapadokya ATV Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#14
LOKASYON:
Göreme
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade politikasına sitemizin en alt kısmında yer alan (footer) iptal, iade ve rezervasyon koşulları linkinden detayları okuyarak ulaşabilirsiniz.
EKSTRALAR
120 TL
Transfer

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

45$

1 Saat

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Saatlik Göreme ATV Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.